Vanderpump Rules

Klea

Fansat pretendojnë se nuk do të shqetësoheshin nëse ‘Vanderpump Rules’ anulohej mes thashethemeve

Fansat pretendojnë se nuk do të shqetësoheshin nëse ‘Vanderpump Rules’ anulohej mes thashethemeve

Bravo’s hit serial realitet Rregullat e Vanderpompës do të rikthehet, në kundërshtim me spekulimet e fansave për të ardhmen e tij pas finales dramatike të sezonit me tre pjesë në maj.

Rregullat e Vanderpompës

NJERËZIT mund ta konfirmojë atë Bravo synon të rikthejë serialin pas një pauze të shkurtër të nxitur nga ngjarjet e sezoneve 10 dhe 11.

Sezoni 11 u fokusua në pasojat nga Tom Sandoval dhe e Ariana Madix ndarja pas lidhjes së Sandoval me bashkë-yll Rachel Leviss, që ka qenë dikur “Rakela” i dhanë fund lidhjes së tyre 10-vjeçare në mars 2023.

Rregullat e Vanderpompës

Episodi i fundit, i cili u transmetua më 7 maj, u pa Sandoval’s falje e përlotur që çon Ariana38 vjeç, për të dalë në mes të festës së fund sezonit, duke krijuar tension shtesë mes aktorëve.

Më 24 prill, Afati i fundit raportoi se xhirimet për sezonin 12 të Rregullat e Vanderpompës u vonua dhe nuk do të ndodhte këtë verë. Ky lajm, së bashku me finalen dramatike, nxitën spekulimet se kush do të kthehej nëse seriali vazhdonte.

Rregullat e Vanderpompës

Fansat panë në Instagram pohuan se disa anëtarë të kastit kishin hequr çdo përmendje të shfaqjes nga biografia e tyre në mediat sociale, duke shtuar thashethemet.

Megjithatë, ky pretendim duket i pasaktë, siç treguan filmat Tom Sandoval dhe Tom Schwartz kishin ende “#pomprules” në profilet e tyre që nga 18 qershori.

Tom dhe Tom

Pushimi është konsideruar i nevojshëm pas ngjarjeve shumë të ngarkuara të dy sezoneve të fundit.

Rregullat e Vanderpompës prodhuesi Alex Baskin tha Shumëllojshmëri se pushimi do të siguronte “një pamje më të qartë disa muaj nga tani” në lidhje me kastin e rikthimit, pasi sezonet e fundit ishin “një përvojë kaq intensive në një kornizë kohore kaq të ngjeshur”.

Alex Baskin

“Unë mendoj se do të bëjmë një analizë se çfarë tjetër duhet të kemi parasysh për shfaqjen – dhe ky është kush kthehet dhe si duket çehrja e kastit.” Aleks tha. “Unë mendoj se të gjithëve u duhet pak kohë për të jetuar jetën e tyre dhe më pas ne mund t’i rikthejmë në një vend tjetër.”

Më 1 maj, Andy Cohen përmendur më “Andy Cohen Live” i SiriusXM për të cilat ndërprerjet nuk janë të rralla Bravo tregon. “Ne e bënim këtë gjatë gjithë kohës me Amvisat,” Andi tha. “Ne do të thoshim, ‘E dini çfarë? Le t’i lëmë kamerat, e dini, katër ose pesë muaj dhe t’u kthehemi atyre.’ Dhe ata do të kenë jetuar jetën. Gjërat do të jenë ndryshe.”

Andy Cohen

Lisa Vanderpump konfirmuar edhe me E! Lajme se shfaqja nuk do të anulohet së shpejti. “Rregullat e Vanderpompës është në pauzë vetëm për pak”, tha 63-vjeçari. “Lëreni të marrë frymë. Unë mendoj se ne ishim duke u rrotulluar në rreth për pak.”

Fansat kanë reagime të ndryshme për të ardhmen e spektaklit. Disa shprehën lehtësim, duke përmendur lodhjen me tregimet e fundit. “Kemi mbaruar Skandoval”, komentoi një fans.

Rregullat e Vanderpompës

“Nuk më shqetëson nëse emisioni ndalon transmetimin sepse këta njerëz janë rritur tani. Vendos një kastë të re të freskët.” Një tjetër shtoi: “Jam lodhur duke parë këta 40-vjeçarë që bëjnë gjëra budallaqe sikur janë në të 20-at e tyre. Ata duhet të rriten.”

Pavarësisht pauzës, Rregullat e Vanderpompës është vendosur të rikthehet, duke premtuar një pamje të rifreskuar në serialin e dashur të realitetit.