Fansat po e humbasin gjatë pamjes së ribashkimit të sezonit 6 të RHOM

Klea

Fansat po e humbasin gjatë pamjes së ribashkimit të sezonit 6 të RHOM

Amvisat e vërteta të Majamit Sezoni 6 po përfundon, dhe ribashkimi me tre pjesë është më në fund këtu. RHOM Sezoni 6 ka qenë një udhëtim i egër, kështu që sigurisht që do të ketë shumë për të diskutuar në ribashkim. Zonjat kryesore Lisa Hochstein, Larsa Pippen, Guerdy Abraira, Alexia Nepola, Julia Lemigova dhe Nicole Martin kaluan shumë këtë sezon. Grave iu bashkuan miqtë e tyre Kiki Barth, Marysol Patton dhe Adriana De Moura.

Pamjet e ribashkimit të sezonit 6 të RHOM kanë rënë zyrtarisht dhe fansat janë të hutuar! Të gjitha zonjat duken vërtet mahnitëse, dhe gjithashtu janë mjaft kohezive!

Ribashkimi i sezonit 6 të RHOM duket si një temë e ndjekur

Fansat e Bravo në Reddit ishin të kënaqur kur panë se zonjat e sezonit të 6-të të RHOM ndiqnin një temë kur zgjidhnin veshjet e tyre të ribashkimit. Zonjat u frymëzuan nga udhëtimi i tyre në Meksikë këtë sezon, dhe u veshën me ngjyra dhe modele që përfaqësonin këtë. Gratë kishin veshur nuanca të kuqe, të zezë dhe të bardhë që i bënin homazh udhëtimit të tyre të fundit, si dhe disa printe kafshësh.

Një nga pamjet më emocionuese ishte ajo e Kiki-t, e cila kishte veshur një fustan elegant të kuq. E kuqja është një nga tre ngjyrat në flamurin meksikan dhe është një ngjyrë e gjallë që shihet në të gjithë vendin. Kiki e kompletoi look-un me lule të kuqe në flokë, gjë që i bën homazh edhe kulturës meksikane dhe modës tradicionale në vend.

Veshja e Larsa-s ishte një tjetër pamje e spikatur dhe shumë fansa ranë dakord se ajo kishte pamjen më të mirë të natës. Larsa zgjodhi një fustan të zi mahnitës, të zbukuruar me trëndafila në pjesën e sipërme. Ajo e komplimentoi look-un me një shall të zi të përshtatshëm, si dhe një diademë argjendi dhe të kuqe me një palë vathë të varur. Pamja i dha energji Día de los Muertos, e cila është një nga festat më të rëndësishme meksikane.

Julia bëri homazhe edhe në udhëtimin meksikan me veshjen e saj, e cila ishte një zgjedhje mjaft e guximshme. Pamja e Julia-s ndryshonte nga pjesa tjetër e femrave, pasi zgjodhi pantallona të guximshme me print cheetah dhe një bluzë të zezë. Pamja ishte e mbuluar me një pelerinë të gjallë, që shfaqte më shumë printime cheetah si dhe lule me ngjyra të ndezura. Pamja e Julia-s ishte e ashpër, e guximshme dhe e ndritshme, shumë si vetë Meksika!

Pamjet e Ribashkimit të Sezonit 6 të RHOM ishin mahnitëse dhe elegante

Ndërsa fansat e Bravo ishin të emocionuar kur panë zonjat RHOM që ndiqnin një temë, ata gjithashtu u mahnitën nga eleganca e pamjes së tyre. Zonjat e sezonit të 6-të të RHOM treguan se dinë të vishen dhe janë një nga kastët më në modë që ka parë ekskluziviteti i Real Housewives për një kohë. Fjalë për fjalë nuk kishte pamje të këqija, dhe ribashkimet e Real Housewives pothuajse gjithmonë kanë të paktën një pamje të keqe!

Guerdy padyshim kishte një nga dukjet më elegante të mbrëmjes dhe fansat ishin të fiksuar! Guerdy kishte veshur një fustan të bardhë pa rripa me një të çarë, të përvetësuar me bizhuteritë ari. Ajo e shoqëroi fustanin me taka të qarta, të cilat e ngritën vërtet pamjen. Gjithçka në lidhje me ribashkimin e Guerdy-t ulëriti klasën, dhe fansat ranë dakord se ajo sigurisht nuk e zhgënjeu.

Pamja e Nicole ishte një tjetër e preferuar e fansave, veçanërisht pasi ajo përdori rastin për të shfaqur gungën e saj të adhurueshme të foshnjës. Fustani i Nicole ishte i thjeshtë, por jashtëzakonisht elegant dhe me klas. Për ribashkimin, Nicole zgjodhi një fustan të kuq të thellë me rrufe në fund. Ajo e shoqëroi fustanin me një gjerdan argjendi të ndezur dhe elegante. Nuk është e vështirë të kuptosh pse fansat e pëlqyen pamjen e ribashkimit të Nicole, pasi ajo me të vërtetë erdhi për të vrarë!

Fansat e pëlqyen Binjakëzimin

Fansat ishin gjithashtu mjaft të impresionuar me veshjet e Larsës dhe Adrianës, të cilat u duk se padashur ishin binjake për këtë rast. Pavarësisht se ishte problematik gjatë sezonit 6 të RHOM, fansat ranë dakord që pamja e Larsa-s ishte vërtet diçka e veçantë. Veshja e Adrianës ishte shumë e ngjashme, edhe pse ajo kishte trëndafila në një kokë të madhe në krahasim me fustanin e saj. Kjo shkon në kohezivitetin e të gjitha pamjeve të zonjave, gjë që me të vërtetë ndihmoi për t’i ngritur ato gjithashtu.

Në përgjithësi, mund të thuhet me siguri se fansat e Bravo ishin absolutisht të fiksuar pas ribashkimit të zonjave të sezonit 6 të RHOM. Të nëntë gratë ishin veshur me të vërtetë për këtë rast, dhe askush nuk lindi. Kjo nuk është çudi, pasi në fund të fundit këto janë femra nga Miami!