Brittany and Jax

Klea

Fansat janë të shokuar kur shohin Brittany Cartwright dhe Jax Taylor të parë së bashku për Ditën e Babait!

Fansat janë të shokuar kur shohin Brittany Cartwright dhe Jax Taylor të dalluar së bashku për Ditën e Babait!

Tifozët u habitën kur panë Brittany Cartwright dhe Jax Taylor u ribashkuan për një shëtitje për Ditën e Babait, duke shfaqur një front të bashkuar pavarësisht sfidave të tyre të fundit martesore.

Brittany dhe Jax

Familja shijoi kohë cilësore së bashku në Hilton Waterfront Resort, ku tre-vjeçari Cruz luajtur në rërë. Brittany35 vjeç, zgjodhi një rroba banje të zezë dhe elegante, të kombinuara me syze dielli të zeza. Dielli i SHBA i dalloi së bashku.

Ndërkohë, 44-vjeçari Jax kishte veshur një kapuç të zi të stolisur me logon e barit të tyre Studio City dhe kompletoi pamjen e tij me një kapak të ngjashëm me markën e institucionit.

Brittany Cartwright

Cruz U bashkua me prindërit e tij me një bluzë të bardhë, trungje shumëngjyrëshe dhe sandale Nike, duke shëtitur i lumtur dorë për dore me ta.

Më herët, Brittany u pa në një ansambël të rastësishëm gjatë takimit Jax në shtëpinë e tyre në Los Anxhelos të shtunën. Ajo kishte veshur një bluzë vintage The Little Mermaid me dollakë, të pajisur me atlete Nike dhe një kapak xhins që mbante emrin e djalit të tyre.

Jax Taylor

Zgjedhja për një pamje natyrale pa grim dhe flokët e saj brune të ulur, Brittany arriti të mbante një çantë shpine për fëmijë dhe një filxhan të pijshëm ndërsa mashtronte me çelësat dhe smartfonin e saj.

Jax mbërriti veçmas me një kapuç të zi të zbukuruar me emrin e lokalit të tij dhe Nike vrapues, duke kompletuar pamjen e tij me një orë argjendi dhe duke shkuar zbathur.

Jax Taylor

Fansat u shprehën të habitur, ku njëri komentoi: “Jo Jax akuzojeni se ka fjetur me dikë tjetër…” Një tjetër tha: “Brittany mos u kthe me të.” Dikush tjetër shtoi, “Brittany duhet të ndalojë së foluri me të Jax; ai e turpëron atë.”

Kjo pamje vjen mes pretendimeve të fundit nga Jax se ata po ‘i zgjidhin gjërat’, pavarësisht akuzave të mëhershme të turbullta.

Jax Taylor

Gjatë një episodi të podcast-it të tyre, “Kur godet realiteti,” Jax Taylor u hap për sfidat që ai dhe Brittany Cartwright po përballen në martesën e tyre, duke theksuar përpjekjet e tyre për të eksploruar të gjitha opsionet përpara se të shqyrtojnë divorcin.

“Natyrisht, Brittany dhe unë jam ndarë dhe kam qenë prej kohësh. Ajo që po kalojmë tani është e vështirë. Martesa nuk është e lehtë.” Jax pretendimet.

Brittany Cartwright

Pronari i lokalit shtjelloi situatën e tyre aktuale, duke thënë: “Ne po përpiqemi të kuptojmë shumë gjëra të ndryshme: terapi, ndarje dhe ndoshta, ndoshta, takime me njerëz të tjerë.”

Çifti njoftoi ndarjen e tyre katër muaj më parë, me Brittany duke adresuar sinqerisht vështirësitë e tyre në lidhje në finalen e sezonit të Bravo Lugina.

Brittany Cartwright

“Ka ndodhur shumë me mua dhe Jax,” Brittany të përbashkëta. “Tashmë kishim probleme gjatë gjithë verës, por sapo kamerat ndaluan së rrotulluari, gjërat thjesht dukej sikur po përkeqësoheshin e përkeqësoheshin. Pra, rreth gjashtë javë më parë, u ndava nga Jax.

Duke detajuar toksicitetin që ajo përjetoi, Brittany shpjegoi, “U transferova në një AirBnb me Cruz sepse Jax nuk do të dilte nga shtëpia. Sapo arrita në këtë pikë ku sapo fillova të vërej gjithçka që ai më bëri. Thjesht më goditi si një ton tulla.”

Jax Taylor dhe Brittany Cartwright

Brittany më tej zbuloi arsyet e saj për t’u larguar, duke përmendur keqtrajtimin e kaluar, mungesën e respektit dhe dhimbjen emocionale. Jax kundërshtoi pretendimet për pabesi dhe abuzim, duke ia atribuar ndarjes së tyre mosmarrëveshjes së vazhdueshme.

Udhëtimi i tyre vazhdon të shpaloset publikisht, duke shënuar një kapitull prekës për çiftin që u martua në Kështjellën e Kentakit në qershor 2019 dhe mirëpriti Cruz-in në prill 2021.