Katie Maloney

Klea

Fansat e 'Vanderpump Rules' SHPËRTHONIN Katie Maloney për sjelljen e saj në Reunion: Fansat mendojnë se ajo është një dhunuese!

Fansat e 'Vanderpump Rules' SHPËRTHONIN Katie Maloney për sjelljen e saj në Reunion: Fansat mendojnë se ajo është një dhunuese!

Të martën mbrëma, Rregullat e Vanderpompës ribashkimi vazhdoi me mikpritësin Andy Cohen, 55, duke mirëpritur dy të ftuar të rinj: James Kennedy's e dashura Aleja Lewber dhe i Tom Schwartz-it ish-shoku i dhomës dhe flakë Jo Wenberg. Fokusi u zhvendos shpejt në Jo dhe historia e saj e trazuar me Katie Maloney.

Në vijim Schwartz41, dhe Katie37 vjeç, duke i dhënë fund martesës së tyre në 2022, Jo Katie i dërgoi një mesazh mbështetës në lidhje me divorcin e saj. Megjithatë, tensionet u përshkallëzuan kur Jo u zhvendos me Schwartzduke nxitur Katie për ta shkëputur atë dhe për ta kritikuar në rrjetet sociale dhe serialin Bravo. Katie referuar ashpër Jo si të ketë energji “në të njëjtin nivel me një kokë të çarë”, duke e quajtur atë një “psiko” dhe duke u zotuar ta “ndizni atë në zjarr”.

Jo Wenberg

Gjatë ribashkimit, klipet e e Katie komente nënçmuese ndaj Jo u shfaqën, duke shkaktuar Jo për të qarë. Tom Schwartz, Lisa Vanderpump, 63dhe Scheana Shay, 39, u përpoq ta ngushëllonte. Andy Cohen pyeti Katie për ndjenjat e saj të forta ndaj Jo.

Katie pranoi se ndjenjat e saj ishin ndikuar nga divorci i vështirë dhe mungesa e besimit te Jo.

Katie Maloney

“Një pjesë e saj vinte nga një vend ku (isha) duke kaluar një divorc, duke kaluar përmes ndarjes dhe më pas duke pasur një individ të cilit nuk i besoja dhe ndjeva se po lëvizte në mënyra me të cilat nuk ndihesha rehat. ” Katie shpjegoi, duke shtuar se përshkrimet e saj për Jo ishin “shumë ngjyra”.

Jo iu përgjigj: “Me ngjyra?” tek e cila Katie konfirmuar. Andi më pas iu referua një episodi nga marsi ku Jo mori pjesë në një festë me Schwartz derisa Katie ishte me Ariana Madix, 38Lala Kent, 33dhe Scheana Shay. Jo ndihej i “grupuar” nga Katienjë ndjenjë Katie u hodh poshtë, duke deklaruar se përpjekjet e saj ishin fokusi, jo Jo's ndjenjat.

Jo Wenberg

“Nuk ka të bëjë me ju. Bëhet fjalë për atë që po kaloja.” Katie i këputur. Jo u përgjigj, “Sigurisht që nuk është” dhe Katie pranoi:

“E di që nuk ishte e bukur apo e sjellshme… Por unë po merresha me shumë s**t dhe gjëja e fundit që më duhej ishe ti.” Jo u përgjigj: “Ky nuk është justifikim.”

Lala mbrojti Katieduke theksuar cenueshmërinë e saj, ndërsa Schwartz u përkul në Jo, duke sugjeruar, “Kjo është pak a shumë një falje nga ajo. Kjo është aq e mirë sa do të arrini.”

Jo Wenberg

Andi i pyetur Katie për të kërkuar falje për postimet e saj në rrjetet sociale. Katie këmbënguli se ajo nuk e telefonoi kurrë Jo një kokë e çarë, por e përshkroi energjinë e saj si të tillë. “Dëgjo, nuk më pëlqejnë shumë njerëz dhe nuk besoj të jem i sjellshëm me të gjithë, sepse ata do të kthehen dhe do t'ju kundërshtojnë,” tha Katie.

Fansat në rrjetet sociale kritikuan sjelljen e Katie, duke e etiketuar atë si një “vajzë e keqe”. Një shikues shkroi në Twitter, “Katie është një ngacmues i tillë. Unë isha në e Katie anë të gjithë kësaj, por ajo më humbi mua.” Një tjetër theksoi, “Katie është një grua e rritur që vepron kështu.” Komentet e tjera përfshinin, “Unë e kuptoj pse martesa e saj dështoi” dhe “Katie është një qenie njerëzore e keqe dhe i pëlqen të ngacmojë dhe sulmojë.” Një tjetër fans shtoi, “Katie as nuk kërkoi falje. WTF”

Katie Maloney

Rregullat e Vanderpompës ribashkimi theksoi tensionet e vazhdueshme dhe konfliktet e pazgjidhura, duke i lënë fansat të ndarë për veprimet dhe reagimet e kastit.