Kody Brown

Klea

Fansat e ‘Sister Wives’ TRASH Robyn dhe Kody Brown pas premierës së sezonit 18!

Fansat e ‘Sister Wives’ TRASH Robyn dhe Kody Brown pas premierës së sezonit 18!

Më 20 gusht, Kafe Klani u kthye me një sezon të ri të Gratë Motra. Tifozët me padurim u bashkuan me familjen poligame – Kodi, Meri, Janelledhe Robin – ndërsa ata përpiqen të gjejnë rrugën e tyre pas e Christine Brown nisja.

Kody Brown

U shfaq premiera e sezonit 18 të së dielës Robin dhe Meri duke diskutuar e Kristinës Vendimi bombë për t’u larguar Kodi dhe të zhvendosen në Jutah. Derisa Robin shfaqet i hutuar nga prishja e familjes, të tjerët, duke përfshirë Kodi, dukej se besonte se një ndryshim familjar ishte i pashmangshëm.

Meri Brown

Meri reflektuar përsëri në të Robinit hyrja në familjen shumës, duke u thënë kamerave – “Nëse ajo e shihte që ne ishim perfekt, ose të gjithë ishim aktorë vërtet të mirë ose ajo kishte blinda. Une nuk e di. Dhe këtë nuk e them për të qenë i pasjellshëm. Ne, thjesht, nuk ishim perfekt. Por ne ishim mirë.”

Robyn Brown

Robin e përlotur ndërsa tregon se kishte “vënë në dyshim realitetin tim”.

“Po filloj të pyes veten nëse nuk e dija se çfarë po ndodhte atëherë. Unë thjesht kërkoj përgjigje sepse nuk e kuptoj këtë”, thotë ajo.

Robyn Brown

e Kodit gruaja e katërt i referohet martesës së saj të mëparshme David Jessop, duke e quajtur martesën e saj të parë “një situatë të vështirë”. Ajo shpjegon se po kërkonte një “familje të sigurt” për fëmijët e saj.

“Kur u takova e Kodit familja, i pashë që vepronin si një familje… Mendova se ky ishte një vend i sigurt për fëmijët e mi.” Robin thotë.

Kody Brown

Kodi jep mendimin e tij për dinamikën e kaluar të grupit, duke pranuar se kishte qenë një udhëtim me gunga.

“20 vitet e para të familjes sonë ishin goxha jofunksionale. Dhe mendoj se për shkak se ne donim të ishim funksional, kishim një qëndrim shumë të ndryshëm për këtë,” pranon ai.

e Kodit gruaja e dytë, Janelle, i bëri jehonë një ndjenje të zakonshme të shikuesit kur ajo pohon – “Një herë Robin hyri në familje, pati një tronditje dhe nuk e di nëse gjërat u rregulluan përsëri.”

Gratë Motra

Kristina ndaloi së fajësuari Robin për kolapsin e familjes, duke komentuar – “U bëmë shumë të ndarë dhe traditat familjare pushuan. Dhe nuk e di dhe nuk po akuzoj Robin të ndalimit të të gjitha traditave familjare. Nuk e di se çfarë ka ndodhur. Unë thjesht e di që ne u bashkuam përsëri pasi një familje ndaloi.”

Robyn Brown

Në rrjetet sociale, fansat nuk u përmbajtën, duke ndarë mendimet e tyre për episodin e premierës së sezonit 18.

Një person shkroi në Twitter: “Unë jam i shqetësuar për COVID, por Kody dhe Robyn janë antivaksistë sipas 2 fëmijëve të tij të rritur. Kody gjithashtu NUK mban maskë, as Robyn ata janë parë në publik disa x që kur ai kishte COVID. Pse ta dërgoni shkollën Ariella 2 ku ajo mund të ekspozohej?”

Christine Brown

Një tjetër komentoi, “Robin gjithmonë flet për atë që AJO ka paraqitur në të ardhmen e familjes dhe se si nuk është kjo. Imagjinoni se si u ndjenë gratë e tjera kur u shkatërrua ajo që ata fotografuan.”

Dikush tjetër tha: “Meri dhe Jenelle paguajnë për pjesën më të madhe të shtëpisë dhe Robyn as nuk do t’i lërë të ulen brenda gjësendit!”

Një tjetër tha: “Pse gratë me xhepa të thellë ngrijnë gjithmonë jashtë?”

Një fans vuri në dukje, “Ai shkoi në një dasmë (pa veshur maskë) dhe jo në operacionin e vajzës së tij, po. Kjo është gjithçka që duhet të dini se çfarë lloj njeriu është Kody Brown. Nuk bëhej fjalë kurrë për COVID.”

Gratë Motra

Një shikues veçoi Robinduke e atribuar atë si arsyen e rënies së familjes., “90% e fëmijëve nuk e pëlqejnë atë, 2 (tani ish) gra nuk e pëlqejnë atë… cili është emëruesi i përbashkët këtu, Robyn?”

“Fakti që Christine është ulur atje dhe qesh në fytyrën e Kody është flori i pastër!” Një tjetër person komentoi.

Një komentues tjetër deklaroi, “Robyn e njohur si vetullat donte të ishte #SisterWives e preferuara dhe së shpejti ajo do të jetë ajo de facto b/c ajo do të jetë e vetmja SisterWivesTLC. Kini kujdes se çfarë dëshironi… mwahahahaha.”

Një tjetër vuri në dukje, “Kjo seri e GJITHË është përmbledhur me NJË fjali – “Kody e pëlqente gjelin tim derisa e kishte Robyn.”

Episodi premierë është xhiruar më parë Janelle njoftoi se ajo dhe Kodi ishte “ndare” prej muajsh. Ne janar, Meri më në fund konfirmoi se pas një ndarjeje të vështirë dhe shumëvjeçare ajo dhe Kodi kishin “ndërprerë” martesën e tyre.

Robin, i cili është kritikuar nga fansat si e Kodit “Gruaja e preferuar” prej vitesh, është gruaja e vetme e mbetur e patriarkut të TLC.

Kristina aktualisht është i fejuar me ekzekutivin e ndërtimit në Utah, David Woolley. Vendasja e San Diegos është e ve, baba i tetë fëmijëve dhe gjysh.

Gratë Motra transmetohet të dielave, në orën 22:00 ET, në TLC.