Fansat e RHOC gërmojnë foton e Tamra Judge për të 'dëshmuar' se ajo tradhtoi ish-burrin Simon

Klea

Fansat e RHOC gërmojnë foton e Tamra Judge për të ‘dëshmuar’ se ajo tradhtoi ish-burrin Simon

Këtu është një mësim i vogël se pse nuk doni të zemëroni fansat. Amvise të vërteta të Orange County i mirëpritur Gjyqtari Tamra përsëri për sezonin 17, por nuk jam i sigurt se përfundoi ashtu siç dëshironte ajo.

Tammy Sue u kthye duke mbajtur portokallinë e saj dhe duke mbajtur disa mëri. Fansat prisnin ta shihnin atë përsëri në veprim, por veprimet e saj ishin të tejmbushura si egoja e saj. Ajo ndoqi paksa të gjithë, por kishte një objektiv të veçantë vetëm për “shoqen” Jennifer Pedranti.

Shikuesit u lodhën nga sharjet e vazhdueshme të Tamrës dhe spekulimet për të tjerët, kështu që gërmimi filloi. Epo, X shënon vendin dhe u gjet pak diçka. Le të shohim se çfarë ka në kutinë e thesarit për Tammy Sue sot sepse Reddit ka hyrë në chat.

Fotot kthehen në ndjekje të Tamrës

Tamra u fokusua shumë në marrëdhënien e Jennifer-it me Ryan Boyajian. Ajo nuk kishte asnjë shqetësim për të bërtitur nga çatitë se si Jennifer është një mashtruese mashtruese që ha kunguj. Fansat u mërzitën nga sulmet e saj të egra kundër Jennifer-it dhe për rrjedhojë, aftësitë detektive u aktivizuan.

Një artikull i Radar Online nga viti 2010 u gjet që përfshinte një foto të Tamra, Eddie Judge dhe Simon Barney. Ish-i i Tamra dha një intervistë duke pretenduar se Tamra ishte me Eddie para se ajo dhe Simon të kishin përfunduar. “Unë hyra brenda dhe pashë Tamrën me një mikun tim, Eddie Judge,” tha Simon në atë kohë.

“I pashë të kapur për dore dhe të silleshin si çift. Sapo më pa Tamra, ia lëshoi ​​dorën dhe u largua. U ngjita tek Edi dhe e pyeta nëse po (përgjonte) gruan time. Ai nuk tha asnjë fjalë,” vazhdoi ai.

“Gruaja ime më tha se ishte në Los Anxhelos. Unë u përplasa me të në Las Vegas me mikun tim Eddie, mikun tonë të përbashkët. Unë vij të zbuloj se ata kanë qenë me njëri-tjetrin, mendoj se kjo ka vazhduar që nga dhjetori. Ajo jo vetëm që tradhtoi me ish të dashurin e saj, por tani edhe me Eddie”, shtoi Simon.

Tamra dhe Simon bënë kërkesë për divorc më 7 janar 2010; tre javë më vonë, ajo ishte në Vegas me Eddie.

Burri i parë i Tamrës e akuzoi atë gjithashtu për tradhti…

Ja çfarë, askush nuk po thotë se Simoni nuk ishte një mjet i plotë. Dhe dyshoj seriozisht se dikush do të fajësonte Tamrën për të qenë fizike jashtë martesës së saj, e cila u konsiderua abuzive. Por Simon e akuzoi Tammy Sue për pabesi me shokun e tij Eddie dhe të gjithë e dimë se si përfundoi kjo.

Për më tepër, bashkëshorti i parë i Tamrës, Darren Veith tha gjithashtu se martesa e tyre përfundoi për shkak të tradhtisë nga Tamra. A i besojmë atij – jo domosdoshmërisht, por thjesht tregon se sa e lehtë është të spekulosh për të tjerët.

Nëse asgjë tjetër, ndoshta Tamra mund të kishte marrë një qasje tjetër me Jennifer-in që nuk ishte aq e mbushur me vitriol. Fansat mund të ishin përgjigjur më mirë nëse Tamra do të kishte ndjeshmëri për martesën e pakënaqur të Jennifer-it në vend që ta hidhte në vullkanin e Scarlet Letter.

Ndoshta Tamra do ta dijë më mirë herën tjetër.

Shiko Real Housewives of Orange County të mërkurën në orën 8/7c në Bravo.