Kathy Hilton

Klea

Fansat e ‘RHOBH’ SHPËRTHONIN Kathy Hiltonin si ‘të pashpirt’ që hodhi poshtë frikën e shëndetit të Sutton Stracke!

Fansat e ‘RHOBH’ SHPËRTHONIN Kathy Hiltonin si ‘të pashpirt’ që hodhi poshtë frikën e shëndetit të Sutton Stracke!

Kathy Hilton po përballet me kritika në internet për mungesën e dukshme të shqetësimit të saj në lidhje me Sutton Stracke’s frika e fundit shëndetësore në Amvisat e vërteta të Beverly Hills Ribashkimi i sezonit 13.

Gjatë pjesës së tretë të ribashkimit, Stracke52 vjeç, përjetoi një urgjencë mjekësore të karakterizuar nga dridhje dhe presion i lartë i gjakut pak më vonë Hilton bëri një paraqitje surprizë.

Kathy Hilton

Pavarësisht nga ashpërsia e situatës, Hilton65 vjeç, me sa duket i pushuar nga puna Stracke’s kusht, duke ia atribuar atë një “flici të nxehtë”. Ajo u vu re duke lëvizur rastësisht nëpër telefonin e saj ndërsa po merrej me një bisedë me Erika Jayne për përvojat e saj në sezonin e festave.

Kathy Hilton

Në një moment që ngjalli reagime të theksuara, kur Stracke e shprehur e frikësuar, Hilton thuhet se u përgjigj me tallje, duke pyetur pse.

Për më tepër, Hilton e hodhi poshtë situatën duke sugjeruar se Stracke shtirë sëmundje për të shmangur konfrontimin, duke e vërejtur me shaka se Stracke e dinte që Hilton ishte “gati të ndiqte atë të radhës”.

Kathy Hilton

e Hiltonit sjellja gjatë episodit ka ngjallur zemërim te shikuesit, të cilët kanë hyrë në rrjetet sociale për të shprehur zhgënjimin dhe shqetësimin e tyre për mungesën e dukshme të ndjeshmërisë dhe seriozitetit të saj në lidhje me Stracke’s frikë shëndetësore.

Sutton Stracke

Kathy Hilton’s përgjigje ndaj Sutton Stracke’s frika shëndetësore gjatë Amvisat e vërteta të Beverly Hills Ribashkimi i sezonit 13 i ka lënë fansat thellësisht të zhgënjyer dhe të dëshpëruar. Një përdorues i Twitter shprehu tronditjen e tij, duke shkruar në X, “Uau, më pëlqente Kathy Hilton në shfaqje, por sjellja e saj gjatë frikës shëndetësore të Sutton ishte thjesht e tmerrshme. Asnjë ndjeshmëri. Zhgënjyese.”

Kyle Richards

Një tjetër shikues kritikoi e Hiltonit sjelljen, duke thënë: “Nuk mund ta besoj Kathy Hilton do të lehtësonte krizën shëndetësore të dikujt si kjo. Nuk është një çështje shaka, veçanërisht në një platformë publike. E turpshme.”

Kathy Hilton

Mungesa e ndjeshmërisë e shfaqur nga Hilton tërhoqi një dënim të gjerë, me një përdorues që komentoi: “Shpresoj që Kathy Hilton ta kuptojë ndikimin e fjalëve dhe veprimeve të saj. Shëndeti i Sutton duhet të jetë prioriteti, jo ushqim për shaka. Shumë i zhgënjyer prej saj.”

“Si dikush që është marrë me urgjencat mjekësore më parë, Kathy’s reagimi ishte tepër i pashpirt. Janë momente si këto që zbulojnë karakterin e vërtetë të dikujt”, vuri në dukje një tjetër fanse.

Sutton Stracke

Dikush tjetër ndau: “Të shikoje Kathy Hilton duke hequr supet nga frika shëndetësore e Sutton-it ishte vërtet zemërthyese. Askush nuk e meriton të trajtohet kështu, veçanërisht kur është i pambrojtur.”

Sutton Stracke hasi në një frikë shëndetësore gjatë xhirimeve të ribashkimit të sezonit 13. Mjekët e ndihmës e vlerësuan atë në set përpara se të transportohej menjëherë në spital. Duke folur për Page Six këtë javë, Stracke zbuloi, “Përfundova duke shkuar në dhomën e urgjencës me një nga miqtë e mi më të mirë, Garcelle [Beauvais].”

Sutton Strake

Pas vlerësimit mjekësor, Stracke’s Diagnoza zbuloi një kombinim të rraskapitjes dhe dehidrimit. Duke u thelluar në sfidat e saj të fundit, Stracke zbuloi, “Unë po punoja shumë midis Nju Jorkut dhe LA, mbrapa dhe me radhë, duke punuar në kompaninë time të re, Sutton Brands.” Për më tepër, ajo luftoi me një rast të rëndë të bronkitit, i cili ndikoi ndjeshëm në jetën e saj të përditshme për javë të tëra. Duke reflektuar mbi kalvarin e saj, sipërmarrësja u shpreh: “Isha me të vërtetë në gjendje pune për rreth 10 ditë. Më është dashur të mbyll jetën time, gjë që është shumë e vështirë për mua. Dhe u deshën rreth gjashtë javë që unë të ndjehesha 100 për qind përsëri.”

Sutton Stracke

Pavarësisht një portretizimi në kamera që sugjeronte të kundërtën, Stracke pikturoi një pamje të ndryshme të e Hiltonit përgjigje ndaj urgjencës së saj mjekësore. Ajo sqaroi për median, “Ne jemi miq shumë të mirë. Keti ishte si, ‘Çfarë po ndodh?’

Keti po më telefononte kur dola nga dhoma e urgjencës atë natë, duke më kontrolluar.” Stracke theksoi se i gjithë aktori tregoi shqetësim, duke e shtrirë mbështetjen e tyre për disa ditë.

Sutton Stracke

Në një përditësim qetësues të ofruar nga Bravo në përfundim të episodit të së mërkurës, fansat u informuan Stracke’s gjendje e përmirësuar. “Pas një qëndrimi të shkurtër në ER Sutton është kthyer në shtëpi dhe duke u rikuperuar plotësisht me qentë e saj dhe Avi pranë saj,” u përcoll mesazhi në ekran, duke ofruar lehtësim mes dramës që po shpaloset.