Kyle Richards

Klea

Fansat e ‘RHOBH’ SHKALLOHEN NË Kyle Richards që Mauricio të luajë me gaz për të luajtur viktimën para se të dalë nga martesa!

Fansat e ‘RHOBH’ SHKALLOHEN NË Kyle Richards që Mauricio të luajë me gaz për të luajtur viktimën para se të dalë nga martesa!

Tensionet janë të larta si Amvise të vërteta të Beverly Hills tifozët shpërthyen tërbimin e tyre Kyle Richardsduke e akuzuar se ka ndezur me gaz burrin e saj, Mauricio Umanksymes dëshirës së saj për të dalë nga martesa.

Kyle Richards

Kyle Richards debutoi një brez të zjarrtë të pavarur gjatë një bisede me burrin, Mauricio Umanksytë mërkurën premierën e sezonit 13 të Amvise të vërteta të Beverly Hills. Çifti u grind Kyle’s pasioni i ri për tatuazhet e vogla, dhe u duk se Mauricio ishte i habitur nga kundërvënia jo karakteristike e gruas së tij.

Kyle Richards

Ndërsa disa fansa brohoritnin Kyle ndërsa ajo refuzoi e Mauricios ndalimi i bojës së freskët, të tjerë kundërshtuan yllin e Bravo-s prejardhja nga “Shtëpia” e pasur në adoleshente rebele.

Kyle Richards

Shikuesit e dinë se shkëmbimi është filmuar përpara Kyle’s u nda nga manjati i pasurive të paluajtshme, i cili u raportua në korrik. Sezoni 13 do të pasojë prishjen e dukshme të martesës së çiftit – një partneritet që prej kohësh është portretizuar si i fortë.

Kyle Richards

Shikuesit shkuan në X, i njohur më parë si Twitter, për të dëgjuar për dyshen bisedë e tensionuar.

Një përdorues shkroi – “Kyle po flet me Mauricio sikur ajo të jetë një adoleshente e egër dhe me të vërtetë po më futet nën lëkurë. Sytë e gjerë. Koka bob. Sass. Si vajzë, qetësohu.”

Mauricio Umanksy

Dikush tjetër tha, “Kyle’s sjellje ndaj Mauricio është vërtet zhgënjyese. Është thelbësore të komunikosh hapur në një marrëdhënie, por ndezja e gazit nuk është kurrë qasja e duhur.”

Një tjetër ra dakord – “Kajl dhe e Mauricios biseda për këto tatuazhe duket si një fëmijë që rebelohet.”

Mauricio Umanksy

Një i tretë tha – “Mauricio duket aq e lënduar dhe e hutuar gjatë kësaj bisede me Kyle në lidhje me oraret dhe tatuazhet. Ajo nuk e do atë si më parë.”

Një fans shkroi në Twitter – “Kyle është arra. Ajo ishte aq e shqetësuar. Ajo mund të jetë jashtë depresionit, por ajo është në diçka tjetër. Ajo ishte aq e keqe Mauricio. Do të ishte shumë e çuditshme nëse unë ose i dashuri im do të bënim një tatuazh dhe të mos e përmendnim dhe ta tregonim atë.”

Mauricio Umanksy

Një tjetër shikues vuri në dukje – “Unë doja të rrënjosja kyle për mbajtjen mauricio e përgjegjshme dhe duke zbuluar veten e saj autentike, por mund të shoh se ajo do ta bëjë këtë të vështirë për mua.”

Një i tretë thirri – “Unë jam i gjithi për fuqizimin, por Kyle po bënte shumë në këtë skenë. #rhobh ajo tashmë kishte një qëndrim me Mauricio.”

Një fans e pyeti – “Pse po Kyle thjesht duke zgjedhur një luftë me Mauricio? Thjesht duket sikur ajo po kërkon një arsye për t’u ndarë.”

Mauricio Umansky

Kyle rrëfeu se ishte ajo që nisi ndarjen gjatë një paraqitjeje pas premierës në “Watch What Happens Live”.

Mauricio Umanksy

“[The split] e ka origjinën nga unë,” pranoi ajo të mërkurën mbrëma.

Mikpritës, Andy Coheni kërkoi mamasë së katër fëmijëve të shpjegonte se si ishte të lundrosh në një ndarje të vështirë në qendër të vëmendjes.

“Kur lajmi doli për herë të parë, ishte vërtet, vërtet shkatërrues. E gjithë familja”, tha ajo. “Telefonat tanë po shpërthyen. Fëmijët e mi vetëm qanin dhe nuk dilnin nga shtëpia. Ishte vërtet, vërtet e vështirë.”

Kyle Richards

Tifozët vënë Kyle në shpërthim pasi ajo reagoi ndaj e Mauricios u përfol për lidhje me partneren e tij të “Dancing with the Stars”, Emma Slater.

“Isha i befasuar… ishte shumë e vështirë për ta parë. Dua të them, po, kjo lëndoi ndjenjat e mia,” Kyle tha në lidhje me fotot e fundit të çiftit të kapur për dore. “Nuk e di nëse diçka po ndodh ende, por padyshim që ka diçka atje dhe unë e dua shumë atë dhe ne jemi miqësorë, por kjo më lëndoi”.

Tifozët bënë një paralele mes tyre e Mauricios sjelljen dhe Kyle’s Marrëdhënie e dyshimtë komode me këngëtaren e muzikës country, Morgan Uejd.

Kyle Richards

Një shikues shkroi – “Po përpiqem të kuptoj pse kyle është e lënduar që mauricio është kapur për dore me një grua tjetër, por ndërkohë Kyle ka qenë duke udhëtuar me një vajzë më të vogël se ajo e lindura e parë.”

Një tjetër tifoz tha – “Kyle ka tërhequr vëmendjen me këtë vajzë të re për muaj të tërë, duke udhëtuar kudo së bashku, por ajo me të vërtetë u ul # WWHL duke thënë se ajo ishte “i befasuar” nga fotot e Mauricio dhe partnerja e tij e kërcimit duke mbajtur duart? Viktima e përhershme.”

Kyle Richards

Një përdorues i tretë shkroi – “Pra Kyle nisi ndarjen me Mauricio por ai është i keqi për t’u kapur për dore me dikë?! Eh, jo.”

Amvisat e vërteta të Beverly Hills transmetohet të mërkurën, në orën 20:00 ET, në Bravo.