Fansat e Kyle Richards duke u veshur si ajo, Morgan Wade për Halloween

Klea

Fansat e Kyle Richards duke u veshur si ajo, Morgan Wade për Halloween

Amvise të vërteta të Beverly Hills yjet Kyle Richards dhe Mauricio Umansky nuk po mashtrojnë ndarjen e tyre për një truk për Halloween. Tensioni mes tyre në premierën e sezonit 13 të RHOBH ishte i dukshëm. Askush nuk i thotë Kyle se sa tatuazhe mund të ketë.

Aktorja pranoi se dëshironte ndarjen. Dhe që atëherë, njerëzit kanë spekuluar për miqësinë e ngushtë të Kyle me këngëtarin e country. Morgan Uejd. Kyle i ka hedhur poshtë vazhdimisht thashethemet. Gjatë një paraqitjeje të fundit në Watch What Happens Live, Kyle e quajti Morganin, “absolutisht një nga miqtë e mi më të mirë dhe më të mirë në botë”. Edhe Mauricio ka këmbëngulur se lidhja e Kyle dhe Morgan është rreptësisht platonike. Mendoj se Mauricio i di të gjitha?

Fansat e Kyle Richards përqafojnë frymën e Halloween

Epo, shpërndani kapelet dhe çizmet tuaja më të mira kauboj, sepse është Halloween. Dhe këtë vit, kush nuk do të donte të vishej si Kyle dhe Morgan?

Njerëzit raportuan se disa nga fansat e Kyle po bëjnë pikërisht këtë, dhe Kyle është së bashku për udhëtimin. Kyle postoi një foto në Instagram Story të saj të dy fansave të veshur si Morgan dhe Kyle. Një grua kishte veshur një kostum të bardhë si Kyle. Tjetri kishte veshur xhinse të ngushta, një jelek xhins, një kapele bejsbolli (sigurisht e prapambetur) dhe mëngë të rreme me tatuazhe.

Një tjetër foto u postua fillimisht nga një llogari meme në Instagram. Ajo tregonte një kostum fals Kyle Spirit Halloween. Pakoja tregonte një foto të Kyle të veshur me xhinse, një tank të zi, një kapele kauboj dhe çizme argjendi kauboj. Në paketë renditeshin artikujt e përfshirë: “Çizme dhe një kapele, një këngë e Morgan Wade dhe 5 ngjitëse tatuazhesh”.

Kyle tregoi sensin e saj të humorit duke iu përgjigjur të dy postimeve me emoji për të qeshur-qarë. Duhet të jetë disi lajkatare që fansat po vishen si dyshja për Halloween, apo jo?

Sezoni 13 i The Real Housewives of Beverly Hills vazhdon të mërkurën në orën 8/7c në Bravo.