Love During Lockup - Lexi Blow, Ayonna and Jahmahl

Klea

Fansat e 'Dashuria gjatë mbylljes' akuzojnë mikun e Ayonna's, Lexi's Baby Hairs për 'hedhjen e shenjave të bandave' dhe LAJNË për prindërimin e Ayonna-s!

Fansat e 'Dashuria gjatë mbylljes' akuzojnë mikun e Ayonna's, Lexi's Baby Hairs për 'hedhjen e shenjave të bandave' dhe LAJNË për prindërimin e Ayonna-s!

Dashuria gjatë mbylljes fansat e kanë kthyer vëmendjen tek detajet e vogla të Lexi's qime foshnjash, duke i akuzuar me humor për shenja të ndezura të bandave, ndërsa në të njëjtën kohë lëshojnë një lumë kritikash ndaj e Ajonës mënyrë jetese e trazuar.

Dashuria gjatë mbylljes - Ayonna dhe Jahmahl

Dashuria gjatë mbylljes shtesa e fundit, Lexi Blowka krijuar zhurmë duke kaluar nga rrjeti i Zeus Kabareja e Joseline në WeTV.

Dashuria gjatë mbylljes - Lexi Blow, Ayonna dhe Jahmahl

Dashuria gjatë mbylljes episodi i transmetuar më 3 maj, Lexi Blow u shfaq përkrah shoqes së saj Ajonai cili po përballet me një sërë sfidash. e Ajonës patenta e shoferit është hequr për shkak të BDI-ve të shumta, duke e bërë atë të mbështetet te shoqja/bashkëpunëtori i saj, Leksiper transport.

Dashuria gjatë mbylljes - Lexi Blow, Ayonna dhe Jahmahl

Ajona po përballet me pasojat e BDI-së së saj të dytë dhe potencialisht po përballet me burg. Si rezultat, ajo mbështetet te nëna e saj për t'u kujdesur për fëmijën e saj. Përveç e Ajonës Historia e çrregullt, fansat ishin të intriguar Lexi's qime foshnje rebele, që kanë marrë një jetë më vete.

Dashuria gjatë mbylljes - Ayonna dhe Jahmahl

Një person shkroi, “Pse skajet e saj hedhin shenja bandash?” Një person tjetër komentoi: “Po në botë, skajet e saj kanë mendjen e tyre.”

Një fans komentoi: “Ato qime të foshnjave thjesht më mërzitën”

Një person i tretë tha: “Ato kaçurrela duke i dhënë dridhje puçrrash, unë thjesht dua t'i tërheq, eja herrreee!”

Dashuria gjatë mbylljes - Lexi Blow, Ayonna dhe Jahmahl

Një tjetër shkroi: “Ato qime foshnje po përpiqen të vrapojnë me siguri. Megjithatë, ajo është një shoqe e mirë bythë. Më pëlqen ha. lol”

Përveç Lexi's skajet shpërqendruese, fansat e kanë pëlqyer shumë. Diçka më thotë se kjo nuk do të përfundojë mirë, sepse vajza me DUI x2 është mashtruese përtej riparimit.” Një tjetër shikues ndau.

Dashuria gjatë mbylljes - Ayonna dhe Jahmahl

Në një kthesë që mund t'i përshtatej vetëm komplotit të një drame gjatë ditës, Ajona, një striptiste 27-vjeçare dhe nënë beqare e dy fëmijëve, e gjen veten në një udhëkryq më të ngatërruar se rutina e saj e fundit. Nga njëra anë, është data e ardhshme e saj e gjyqit për dy BDI-të mes akuzave të tjera. Nga ana tjetër, një vizitë tek i dashuri i saj Xhemahl36 vjeç, rezidenca aktuale e të cilit përmban bare, krevate marinari dhe një politikë strikte për vizitorët.

Dashuria gjatë mbylljes - Ayonna dhe Jahmahl

e Ajonës jeta e dashurisë mund të përshkruhet si 'e ndërlikuar' – e dashura e saj nuk është zog i lirë; ai po kalon kohë. Ndërsa ora shënon, Ayonna mashtron mëmësinë me dritën e hënës me taka të larta, gjatë gjithë kohës duke luftuar me një vendim që vendos detyrimet ligjore kundër çështjeve të zemrës. Do të jetë një ditë në gjykatë apo një takim pas hekurave? Megjithatë, fansat janë fokusuar në skajet e saj të dallueshme kaçurrela, me disa që sugjerojnë se ato ngjajnë me shenjat e bandës.

Ajona dhee Xhemahlit historia e dashurisë filloi para se të hynte në burg. Ajo takoi Xhemahli dashuri i saj aktual i burgosur, përmes shoqes së saj më të mirë të atëhershme – e cila po takohej Xhemahl në atë kohë. Ajona dhe Xhemahl filloi takimin pasi lidhja e tij përfundoi me e Ajonës ish mik, por sapo romanca klandestine doli në dritë, ajo ndezi një përballje të zjarrtë. Ish-miqtë e çuan tërbimin e tyre nga ankesat e pëshpëritura në një sherr të plotë fizik në rrugë.

Dashuria gjatë mbylljes - Ayonna dhe Jahmahl

Tifozët e Dashuria gjatë mbylljes u tmerruan nga historia e Ayonna-s dhe e kritikuan ashpër striptisten në mediat sociale. Një person shkroi: “Ju po i tërhiqni fëmijët tuaj në burg për të kaluar kohë me një të burgosur që nuk është as babai i tyre? CPS duhet t'i shikojë këta njerëz sepse gjykimi i saj nuk është aspak i shëndoshë.”

Një tjetër tha, “Është qesharake se si “Fëmijët e Mi” janë një çështje e tillë PAS FAKTIT….. fakti që ju keni fëmijë duhet të jetë ai që e shtyn njeriun të MOS BËJ ISH budallaqe. por unë largohem….nuk mund të më vijë keq për një person kur ai bën një budallallëk kaq të trashë.”

Dikush tjetër komentoi, “E dija se e njoha vajzën tjetër nga kabareja e Joseline …. si mund t'i çojë ajo fëmijët e saj për vizita në burg si ajo që nuk shkon me ty, kurioze se cili është sekreti … Ayanna është arpion.”

Dashuria gjatë mbylljes - Ayonna dhe Jahmahl

Një tjetër kritik vuri në dukje, “Ayonna ka nerva duke i kërkuar nënës së saj të shikojë vajzën e saj kur ajo tashmë po rrit djalin e saj. Rrituni dhe bëni së bashku. Hidheni atë humbës në burg dhe ndaloni së zhveshuri. Kthehu në shkollë.”

Një shikues i mprehtë shkroi: “Unë me të vërtetë shpresoj se ajo po aktron sepse ajo është jashtë kontrollit. Mënyra se si i fliste nënës së saj gjatë gjithë kohës duke i kërkuar asaj që të kujdesej për të dy fëmijët e saj. Gjithçka për të cilën ajo kujdeset është njeriu i saj zogj burgu.”

Dashuria gjatë mbylljes transmetohet të premten në mbrëmje, në orën 20:00 ET, në WeTV.