Stella Kidd

Klea

Fansat e ‘Chicago Fire’ besojnë se Stella është shtatzënë për këtë arsye!

Fansat e ‘Chicago Fire’ besojnë se Stella është shtatzënë për këtë arsye!

Zjarri i Çikagos fansat e besojnë këtë Stella Kidd ka një fëmijë në bord pasi ka marrë një të dhënë të mundshme gjatë episodit më të fundit. Shikuesit perceptues reduktuan një pyetje kyçe të paraqitur gjatë një episodi të fundit të sezonit 12, që shumë besojnë se tregonte për një shtatzëni.

Stella Kidd

Personazhi, i cili interpretohet nga aktorja, Miranda Rae Mayo, u pyet nëse kishte fëmijë në episodin e fundit.

Një fanse me sy shqiponjë foli në një forum të Chicago Fire Reddit, duke komentuar – “Jam shumë i sigurt se kjo është hera e dytë që asaj i kërkohet një gjë e tillë në 2 sezone”.

Stella Kidd

Përdoruesi shtoi: “Do të ishte një histori e mrekullueshme që Kelly të kthehej vetëm për të zbuluar se ajo është shtatzënë ose kjo është ajo që e bën atë të kthehet në shtëpi.”

Personazhi i Taylor Kinney, Kelly Severide, nuk ka qenë në skenë në episodet e fundit.

Stella Kidd

Shikuesi vuri në dukje marrëdhënien kaotike të çiftit, duke shkruar – “E di që kjo është ndoshta një çmenduri, por sapo pata ndjenjën se ata do të zbulonin se ajo ishte shtatzënë ose do ta sugjeronin këtë duke e pasur atë të vuante nga të vjellat në mëngjes ose duke u lodhur ose diçka tjetër. .”

Stella Kidd

Përdoruesi kërkoi reagime dhe një fans thirri – “Më duket sikur ajo sapo mësoi se ishte shtatzënë dhe mund të presë derisa Kelly të jetë në shtëpi për t’i treguar atij.”

Personi shtoi: “Më duket sikur ajo sapo mësoi se ishte shtatzënë dhe mund të presë derisa Kelly të jetë në shtëpi për t’i treguar atij.”

Fansat gjithashtu folën në X për një ndryshim të mundshëm të komplotit të shtatzënisë.

Stella Kidd

Një person shkroi: “Mënyra se si #ChicagoFire po lë të kuptohet kaq fort për një fëmijë #Stellaride që do të vijë së shpejti. Ashtu si ju NUK MUND të shikoni episodin e sonte dhe më tregoni Stella as thjesht nuk e kuptoi se ishte shtatzënë dhe po pret që Kelly të kthehet në shtëpi OSE ajo vërtet dëshiron një fëmijë tani.’

Një tjetër fanse tha: “Ajo e shikoi Sylvie-n duke mbajtur fëmijën që thashë stella është preggers!!!”

Një shikues i tretë ra dakord – “Unë mendoj se ajo është shtatzënë!”

Zjarri i Çikagos Anëtarët e kastit nuk kanë ofruar qartësi pasi fansat presin episodin e radhës, i cili do të transmetohet më 21 shkurt.

Stella Kidd

Seriali NBC gjithashtu përkujtoi një anëtare të ekuipazhit të serialit, Vivienne Marie, e cila vdiq në janar, me një nderim emocional të theksuar në fund të episodit.

Vivienne punoi si piktor i peizazhit në gatishmëri gjatë qëndrimit të saj të gjatë si anëtare e ekuipazhit të “Chicago Fire”.

Shfaqja vendosi një grafik ku shkruhej – “Në kujtim të Vivienne Marie” përpara se të vinin kreditet.

Punonjësja për një kohë të gjatë e përshkroi veten si “artiste, piktore, dashnore kafshësh; me bazë në Çikago” në biografinë e saj në Instagram.