Fansat do ta 'kuptojnë' zhgënjimin e Lala Kentit me Arianën

Klea

Fansat do ta 'kuptojnë' zhgënjimin e Lala Kentit me Arianën

Ne të gjithë kemi qenë duke luftuar për të kuptuar armiqësinë mes tyre Lala Kent dhe Ariana Madix këtë sezon në Rregullat e Vanderpompës. Është xhelozi? A ka diçka që u ka munguar kamerave? Sipas Scheana Shayçdo gjë do të ketë kuptim pas ribashkimit.

Scheana së fundmi u shfaq në Watch What Happens Live së bashku me bashkëshortin e saj Brock Davies. Dy pyetjet në terren rreth sezonit 11 të VPR. Kur Andy Cohen pyeti për çuditshmërinë mes Lalës dhe Arianës, Scheana kishte një ndjeshmëri të habitshme.

Gjithçka po ndodh në ribashkim

Pasi u filmua ribashkimi i VPR i Sezonit 11, filluan të qarkullojnë thashethemet për një sherr mes Lalës dhe Arianës. Disa burime thanë se Ariana e “shpërndau” Lalën në ribashkim në një debat që shkatërroi miqësinë. Të tjerë thoshin se ishte e kundërta.

Pavarësisht se kush e këputi kë, është e qartë se ka disa telashe të mëdha në horizont për këtë miqësi. Scheana duket se është pa falje në krah të Lalës. Në WWHL, Andy e pyeti Scheana-n se si ndihej kur pa Lala duke folur për “shoqen e saj më të mirë Ariana kaq keq”. Scheana dukej i patrazuar nga kjo.

“Këtu është çështja, e kuptoj zhgënjimin e Lalës dhe do të them që, përkundrazi, Lala ka thënë shumë gjëra për mua kohët e fundit që unë i vlerësoj shumë dhe mendoj se është besnike si dreqin, dhe është një shoqe e pabesueshme. ”, u përgjigj Scheana.

Ylli i Pump Rules vazhdoi: “Pra, e kuptoj zhgënjimin e saj dhe mendoj se pas transmetimit të ribashkimit dhe finales, të gjithë do ta kuptojnë gjithashtu.”

Çfarë ndodhi saktësisht në ribashkim?

Pra, duket sikur tavolinat janë kthyer zyrtarisht në Ariana. Në një intervistë për Page Six, Lisa Vanderpump hodhi më shumë dritë mbi atë se për çfarë po grindeshin saktësisht Lala dhe Ariana në ribashkim. Ajo la të kuptohej se Ariana ishte e frustruar që Lala ndjente simpati për Tom Sandoval dhe problemet e tij të shëndetit mendor pas skandalit.

“Kur u hodhëm në këtë, kishte shumë ndjenja të forta,” shpjegoi LVP.

Pavarësisht se sa të zymta duken gjërat tani mes Arianës dhe Lalës, LVP tha se ndihej e sigurt se miqësia mund të shpëtohej. Në fund të fundit, ata kanë nevojë për diçka për të folur në sezonin 12.

“Ky grup është shumë i hapur, por edhe mjaft falës nëse mendoni [about] atë që kemi kaluar”, vuri në dukje Lisa.

Vanderpump Rules transmeton episode të reja të martën në mbrëmje në 8/7c në Bravo.