Garrison Brown vihet në pushim.  Çfarë duhet të dini për funeralin e tij

Klea

Familja e Garrison Brown do të nderojë yllin përmes kompanisë së veshjeve

Familja Brown është ende duke u rikuperuar shumë nga humbja tragjike e Garrison Brown. Të Gratë Motra ylli u gjet i vdekur në shtëpinë e tij në Flagstaff për shkak të një plage të vetëshkaktuar me armë zjarri. Për vite me radhë, shikuesit e kanë parë Garrison të rritet në ekranin e vogël. Dhe në shumicën e sezoneve, ai ndau pasojat e tij me babain e tij, Kody Brown. Babai dhe djali nuk e shihnin sy më sy se si të trajtonin pandeminë mbarëbotërore. Në fund të fundit, Garrison mbeti duke u ndjerë i braktisur nga patriarku poligam.

Garrison dhe Kody ishin ende shumë të larguar dhe nuk kishin folur që nga koha e Covid. Mjerisht, nuk kishte asnjë marrëdhënie shok/shok dhe të dy nuk ishin në gjendje të pajtoheshin para vdekjes së tij. Por askush nuk e pa këtë fund për Garrison. Edhe pse familja është ende në zi për këtë humbje të tmerrshme, ata janë të vendosur të mbajnë gjallë trashëgiminë e Garrison në një mënyrë shumë të veçantë.

Bob's Florals

Garnizoni kishte shumë gjëra dhe ai kanalizoi shumë hobi. Një nga krenaritë dhe gëzimet e tij ishte bluza e tij në Havai, Bob's Florals. Në vitin 2019, pak para se të vinte pandemia mbarëbotërore, Garrison hapi dyqanin e tij online të veshjeve. Dyqani shiste këmisha, fustane dhe rroba banje. Pas një hapjeje shakullore, Garrison ndaloi përkohësisht linjën e tij të veshjeve. Në atë kohë, duke cituar “Plani im i rihapjes është I MADH, por kërkon kohë për t'u ekzekutuar.” Fëmija i gjashtë i Kody tha: “Uroj që Bob's Florals të bëhen brenda vendit dhe me kujdes dhe pasion për ata që kërkojnë një mënyrë jetese të lehtë”. Mjerisht, dyqani nuk u rihap kurrë nën komandën e Garnizonit.

Fillimi i ri

Familja Brown duket se po kërkon të mbajë gjallë trashëgiminë e jetesës së lirë dhe të lehtë. US Sun konfirmoi se disa nga anëtarët e familjes së Garrison po kërkojnë t'i japin dyqanit një rilindje për nder të tij. Bob's Floral LLC është ende aktive dhe në gjendje të mirë. Një burim i afërt me familjen gjithashtu pranoi se familja planifikon të “vazhdojë” ëndrrën e tij. Burimi vuri në dukje, “Ai po planifikonte patjetër të punonte në veshjet e tij, por para vdekjes së tij, ai nuk po bënte shumë asgjë, me të vërtetë.”

Siç mësuan shikuesit e Sister Wives, Garnizoni ishte mjaft i ulët. Burimi zbuloi, “Ai ishte në depresion dhe ishte i pakënaqur dhe nuk ndihej sikur po merrte shumë sukses nga ndonjë gjë.” Garrison nuk kishte plane të menjëhershme për të rihapur faqen e tij, edhe pse fansat po prisnin me padurim.

Megjithatë, familja Brown ka vendosur të hapë Bob's Floral edhe një herë. Ata ndanë: “Por tani, çuditërisht, ka biseda brenda familjes se si ata do të përpiqen të mbajnë gjallë trashëgiminë e tij.” Mund të shihja Janelle Brown duke marrë timonin pasi ajo është kreative dhe e drejtuar nga financat. Pas largimit nga Kody, ky do të ishte hobi i përsosur për ta mbajtur atë të zënë dhe për të nderuar djalin e saj. Burimi vuri në dukje, “Ata planifikojnë të realizojnë disa nga ëndrrat e tij, të cilat mund të realizohen nga vëllezërit e tij”.

Familja Brown kujton

Insajderi ndau gjithashtu se Browns “po punojnë për të krijuar një themel për të”. Disa ide po hidhen përreth, por themeli mund të drejtohet drejt shpëtimit të kafshëve. Burimi i familjes vuri në dukje, “Ata do ta kthejnë atë që ndodhi në pozitive.” Vdekja e Garrison bashkoi familjen Brown duke formuar një bashkim familjar të improvizuar.

Disa nga vëllezërit e motrat e Garrison nuk e kishin parë babanë e tyre prej vitesh për shkak të një përplasjeje masive. Në fotot e funeralit, fansat e Sister Wives mund të shihnin se Kody, Robyn Brown, Meri Brown dhe Christine Brown ishin të gjithë të pranishëm. U përfshinë gjithashtu Hunter Brown, Paedon Brown, Mykelti Brown dhe Leon Brown. Të gjithë vendosën të veshin këmishën e Garrison për nder të tij. Kody zgjodhi të vishte një kostum fustan rozë dhe xhaketë kostum blu. Arsyeja ishte se ai ishte në zi dhe “nuk kishte dëshirë të parakalonte në një gardërobë shumëngjyrëshe”.

Burimi komentoi se zgjedhja e veshjes së këmishave ishte një “gjë sentimentale mes fëmijëve”. Pra, ndërsa Garrison mund të jetë larguar nga kjo tokë, trashëgimia e tij nuk do të harrohet.