Falynn Pina

Klea

Falynn Pina thotë se i mungojnë paratë e Simon Guobadia dhe fajëson ‘RHOA’ për shkatërrimin e jetës së saj

Falynn Pina thotë se i mungojnë paratë e Simon Guobadia dhe fajëson ‘RHOA’ për shkatërrimin e jetës së saj

Falynn Pina pretendoi se jeta e saj u shkatërrua nga vendimi i saj për t’u shfaqur si një “shoqe” e aktorëve në sezonin 13 të Amvise të vërteta të Atlantës gjatë një interviste të fundit, pa ndalim.

Falynn Pina

Alumja Bravo foli për “The Baller Alert Show” për martesën e saj me të Simon Guobadia dhe marrëdhënia pasuese me babin e vogël, Jaylan Banks.

35-vjeçarja e bëri të qartë se nuk i mungonte pjesëmarrja në emisionin Bravo dhe nuk do të kthehej më.

“Po, unë kurrë nuk do të kisha bërë Housewives, në fillim,” pranoi ajo. “Ata më shkatërruan jetën … ata erdhën në shtëpinë time dhe gjithçka shkoi në ferr pas kësaj.”

Falynn Guobadia

Falynn u akuzua për tradhti ndaj bashkëshortit të saj me ish-asistentin e saj pas Simon vazhdoi me e Falynn më pas bashkë-yll, Porsha Williams. Falynn vazhdoi të kishte një fëmijë Jaylan përpara se romanca e tyre të rrëzohej dhe të digjej.

Simon Guobadia

Falynn pretendoi se Simon kurrë nuk e lejoi atë të punonte ose të shkonte askund pa të.

Ajo tha: “Nuk më lejuan kurrë të kisha asgjë për veten time, kështu që këtu isha ulur mbi të gjitha këto para dhe nuk kisha asgjë!”

Falynne cila zbuloi se merrte një kompensim prej 10 mijë dollarësh në muaj nga ish-i i saj, pranoi se ndërsa nuk humbi Simonasaj i mungonin paratë.

Porsha Williams

Falynn bëri shaka – “Më mungojnë paratë”.

Kur u pyet se si Jaylan erdhi në foto, shpjegoi modelja – “Ai ishte shoku im në fillim. Më duhej të kujdesesha për tre fëmijët e mi dhe fëmijët e tij. Ishte shumë për të vazhduar. Covid goditi dhe ai humbi punën. I thashë se mund të vinte të punonte me mua, ndërsa unë isha ulur në para. Fillova ta vëreja atë Simon filloi të më shtynte Jaylan.”

Falynn Pina

Jaylan hodhi një bombë javën e kaluar teksa shfaqej në podkastin “Relationships Matter”, duke pretenduar se ai ishte “ujdisur” në një romancë nga Falynn pasi ajo bëri një portret negativ të burrit të saj të atëhershëm.

Falynn Pina

Më 20 gusht, ai zbuloi gjatë një interviste me Dhoma e hijes se kishte bërë kërkesë për kujdestarinë e plotë të vajzës së ish-çiftit, Emës. Ai i shpjegoi Maya M.-“Nuk ndihem se ajo është në hapësirën e duhur të kokës për fëmijën tonë dhe po lutem për të.”

Falynn si kundërpërgjigje kishte një bluzë “groomer”, një veprim që shumë e quanin të pandjeshëm. Jaylan më vonë tha në një deklaratë se ai kishte për qëllim të tregonte vetëm sjelljen manipuluese të ish-it të tij, jo të keqpërdorte ose të keqkarakterizonte termin “përkujdesje”.

Falynn Pina

Falynn u kundërpërgjigj gjatë intervistës së saj, duke e përplasur akuzën.

Ajo tha: “Të them që isha një kujdestare që e dija mirë, të mbajta poshtë. Kam paguar për gjithçka. I lejova medias dhe të gjithëve, familjes time, që ti ishe një burrë i vërtetë dhe kujdeseshe për biznesin në familje, kur në të vërtetë nuk po bënte asgjë. Kam gatuar, kam pastruar. Jo se nuk ka gatuar ndonjëherë, por shumicën e kohës. Ai luante lojën e tij për 16 orë në ditë, sepse ra në depresion dhe nuk do të ishte aty për mua dhe fëmijët.”

Simon Guobadia

Falynn vazhdoi të pretendonte se ajo duroi mashtrimin, abuzimin dhe dhunën në familje gjatë kohës së saj me të Jaylan.

“Ka pasur mashtrime, ka pasur abuzime. Kishte dhunë në familje”, pohoi ajo. “Kishte shumë gjëra që i durova në vetëm dy vjet që isha me të. Arriti në një pikë ku, dua të them, ai po më vinte duart mbi mua dhe ne nuk ishim më as bashkë.”

Porsha Williams

Falynn dhe Jaylan njoftoi një abort në janar dhe ndarjen e tyre muajin pasardhës. Ish-“miku” i RHOA-s pretendoi se ndërsa Jaylan ishte një “baba i shkëlqyer”, për fëmijën e tyre, ai “kurrë nuk pagoi për asgjë, kurrë”.

Ajo pretendoi se Jaylan u sulmua pasi kuptoi se ajo kishte lëvizur nga lidhja. Ajo gjithashtu pretendoi se abuzimi ndodhi ndërsa ajo ishte shtatzënë me fëmijën e tyre.

Ajo tha: “Kur [Jaylan Banks] kuptova se më në fund isha sikur të vazhdoja, e dini, duke ndërmarrë ato hapa drejt shikimit të njerëzve të tjerë, nuk do ta harroj kurrë. Ai erdhi në shtëpi, ishte katër e mëngjesit. Ai erdhi me autobus në derë, ai thjesht, më mbyti jashtë dhe unë duhej ta qetësoja pasi më pas ai tha se nuk mund ta falte veten sepse tha se nuk do të më godiste më kurrë.”

Falynn Guobadia

Nëna e katër fëmijëve tha se ka një burrë të ri në jetën e saj, por nuk e zbuloi identitetin e tij. Ajo ngacmoi se i dashuri i saj i ri është një aktor dhe një boksier.

Të shtunën, Kënaqësia P. e RSVP dha një aluzion kur postoi një foto me Falynn, nën mbishkrimin e fotos komode—”@falynn kam nevojë për më shumë nga ju çdo moment #galaxy.”

Dhoma e hijes ripostoi imazhin dhe Jaylan tingëlloi nën postim me një sërë emoji për të qeshur.