Eva Marcille

Klea

Eva Marcille u përplas për një fytyrë të re tronditëse – Fansat spekulojnë përdorimin e Ozempic!


Eva Marcille u përplas për një fytyrë të re tronditëse – Fansat spekulojnë përdorimin e Ozempic!

Eva Marcille Së fundmi ka publikuar disa foto të reja në rrjetet e saj sociale dhe fansat nuk kanë mundur të mos e vënë re rënien e saj në peshë. Ndryshimi i shpejtë ka disa spekulime nëse ilaçi Ozempic mund të luajë një rol.

Eva Marcille

Fansat e saj filluan të pyesin nëse diçka nuk shkon me të dhe si duhet të shtojë më shumë peshë.

Një person komentoi, “Një tjetër shtëpiake në Ozempic” Një tjetër shtoi, “Ajo dukej mirë më parë, pse të hipni në Ozempic?”

Një fanse e realitetit komentoi: “Ajo nuk duket mirë”

Eva Marcille
Derisa te Eva Marcille Fotot e fundit kanë ngritur diskutime në mesin e përdoruesve të mediave sociale, shumë fansa kanë ofruar mbështetjen e tyre për të Amvise të vërteta të Atlantës alum pasi vendosi të bëjë kërkesë për divorc nga burri i saj, Michael “Mike” Sterlingpasi ishin së bashku për gati pesë vjet.

Një komentues në internet vuri në dukje, “Ajo duket e lodhur, pa dyshim sforcimet e divorcit”, ndërsa një ndjekës i shqetësuar thirri, “Lutjet për Eva dhe fëmijët e saj.”

Eva Marcille
Përpara se të çaktivizoni komentet,Eva Marcille i ishte përgjigjur me zemër dikujt pasi një fans i dha asaj një citim emocionues “Ju lutem mbani mend Chadwick Boseman, dhe shikoni se çfarë thoni. Të tregosh dashuri është më e lehtë sesa të lëshosh negativitet.”
Eva Marcille

Ylli i “Black Panther” vdiq në gusht 2020 për shkak të kancerit të zorrës së trashë, fansat e rrjeteve sociale e panë të çuditshme që ajo e vendosi atë koment dhe e pyeti, “a ka kancer?”

Ndërkohë që fansat po gumëzhinin nga shqetësimet te Eva Marcille fotot e fundit, të Amvise të vërteta të Atlantës Ylli nuk iu drejtua komenteve për shëndetin e saj. Eva Marcille bëri një zhytje më të thellë, duke postuar një mesazh misterioz që i kishte hutuar fansat. Qoute kishte thënë: “Mamaja ime një herë tha: “Të gjithë në jetën tuaj do të kenë një ditë të fundit me ju dhe ju as nuk e dini se kur do të jetë.” Fjalë për fjalë e ndjeva atë.” Dhe mbishkrimi thoshte “Bëhu i sjellshëm”.
Eva Marcille
Poshtë postimit, një ndjekës ka komentuar “Pse i fikni komentet në postimin tuaj të fundit?? Ajo foto është e bukur!” dhe Eva u përgjigj “shumë njerëz për të bllokuar kur të gjithë thonë gjëra të tmerrshme për ty. Më mirë të mos e shoh, sepse më dhemb.”
Eva Marcille

Gjatë paraqitjes së saj në Shfaqja e mëngjesit Big Tigger në stacionin radiofonik V-103 të Atlantës, Eva foli për statusin e saj aktual të takimeve dhe nëse ajo është kthyer në botën e takimeve tani që ajo është “rikthyer në treg”.

“Është e re, jam gati një dekadë jashtë tregut, kështu që është ndryshe, por fokusi im [is] fëmijët e mi”, tha ajo.

Derisa Eva i mbajti të fshehta shumicën e detajeve rreth jetës së saj në takim, ajo përmendi: “Fokusi im është tek unë dhe të bëj mua, dhe gjithashtu më pëlqen një sasi e vogël dhuratash dhe gjërash.”

Eva Marcille

Siç u përmend më herët, Eva njoftoi ndarjen e saj me Michael në fillim të këtij viti.

“Ky ka qenë një nga vendimet më të vështira që më është dashur të marr ndonjëherë, por ndonjëherë jeta e merr udhëtimin tuaj në një drejtim që nuk e prisnit”, tha Eva për PEOPLE në mars për ndarjen. “Fëmijët tanë mbeten prioriteti ynë më i madh dhe tetë vjet e gjysmë që kemi kaluar së bashku do të jenë gjithmonë të çmuara. Ne kërkojmë që ju të respektoni privatësinë tonë në këtë moment.”

Pas ndarjes së saj, Eva e ka kanalizuar energjinë e saj në punën dhe fëmijët e saj.

Në një intervistë të fundit në tapetin e kuq me ET në fund të qershorit, ajo dha disa njohuri se si familja e saj është përballur pas ndarjes. “Sot është një ditë e mirë,” ndau Eva me një aluzion optimizmi, “Jeta hedh lakimet e saj, por tani për tani, sot është një ditë e mirë dhe fëmijët e mi po lulëzojnë.”