Eva Marcille u detyrua të çaktivizojë komentet në Instagram pas turpit të trupit

Klea

Eva Marcille u detyrua të çaktivizojë komentet në Instagram pas turpit të trupit

Eva Marcille nuk është këtu për komentet negative për trupin e saj në Instagram. Ish-ylli i Real Housewives of Atlanta së fundmi bëri bujë pasi postoi një seri fotosh në aplikacionin e njohur të mediave sociale. Në postimin me tre rrëshqitje, Eva, e cila kishte një bluzë me pantallona me vija, tërhoqi vëmendjen e disa përdoruesve për shkak të pamjes së saj të holluar.

“Idk, ndoshta është plas, ndoshta është Maybelline,” shkroi një komentues, me të tjerët duke lënë të kuptohet për Ozempic dhe stresin nga divorci i saj. Nëse keni nevojë për një kujtesë, Eva bëri kërkesë për divorc nga Michael Sterling në mars 2023.

“Ky ka qenë një nga vendimet më të vështira që më është dashur të marr ndonjëherë, por ndonjëherë jeta e merr udhëtimin tuaj në një drejtim që nuk e prisnit,” tha Eva. “Fëmijët tanë mbeten prioriteti ynë më i madh dhe tetë vjet e gjysmë që kemi kaluar së bashku do të jenë gjithmonë të çmuara. Ne kërkojmë që ju të respektoni privatësinë tonë në këtë moment.”

Tërhiqem nga Eva Diva

Sa më gjatë që fotografia e Evës mbeti në internet, aq më shumë komente negative vërshonin inbox-in e saj. “Zot, çfarëdo që Eva po kalon, ju lutemi ndihmoni ta drejtoni atë dhe fëmijët e saj. Po humbasim shumë prej nesh shumë shpejt”, shkruan ata.

Menjëherë pas kësaj, Eva ka çaktivizuar komentet në postimin e saj në Instagram. Megjithatë, para se të nënshkruhej, ajo pranoi komentin e një përdoruesi për përfundimin e shpejtë.

“Ju lutem mbani mend Chadwick [Boseman], dhe shikoni se çfarë thoni. Të tregosh dashuri është më e lehtë sesa të lëshosh negativitet”, shkruan posteri. Ajo ka bërë jehonë të qartë te aktorja, e cila është përgjigjur me një emoticon zemre.

Eva, ne po të dërgojmë të gjithëve dashurinë, dritën dhe pozitivitetin në botë. Plus, mezi presim t’ju gëzojmë gjatë përsëritjes së dytë të Udhëtimit Real Housewives Ultimate Girls: Ish-Wives Club.