Etiketat e Sezonit 6 të RHOM u zbuluan: Shikoni sekuencën e hapjes

Klea

Etiketat e Sezonit 6 të RHOM u zbuluan: Shikoni sekuencën e hapjes

Ka përfunduar sezoni i tagline në Bravo. Bravo hoqi etiketat e reja RHOBH dhe RHOP në fillim të kësaj jave, dhe tani është Amvisat e vërteta të Miamit kthesë. Me afrimin e shpejtë të sezonit 6, ishte vetëm çështje kohe që zonjat të shfaqnin frazat e tyre më të reja. Por a ishin të mira etiketat e Sezonit 6 të RHOM?

Pritshmëritë për rikthimin e Miamit janë goxha të larta, me zonjat që bëjnë tituj gjatë gjithë vitit, madje edhe jashtë sezonit të tyre. Marrëdhënia e re e Larsa Pippen së bashku me martesën e sapopërfunduar të Lisa Hochstein i kanë bërë ata të diskutojnë për muaj të tërë.

Shtojini kësaj bisede për një pije të hedhur dhe drama mund të jetë e fortë. Plus, me betejën emocionale të Guerdy Abraira me kancerin e gjirit, Bravo ka potencialisht disa skena vërtet emocionale në rrugë. Dhe etiketat janë aty ku fillon gjithçka.

Polemika e papritur në etiketat e sezonit 6 të RHOM

Bravo së pari ndau videon me LoveBScott, duke shfaqur etiketat e reja vetëm disa ditë para premierës së Sezonit 6. Alexia Echevarria i nisi gjërat me: “Unë jam kukulla kubane dhe Miami është shtëpia ime e ëndrrave”. Larsa iu referua romancës së saj atletike me Marcus Jordan, duke thënë: “Nuk kam nevojë të mbaj rezultat sepse gjithmonë fitoj”.

Guerdy aludoi për betejën e saj me kancerin duke thënë: “Kohët e vështira janë të përkohshme, por unë do të jem përrallore përgjithmonë”. Ndërkohë Lisa iu referua divorcit të saj nga Lenny Hochstein: “Më hiq nga froni dhe unë do të rrëzoj mbretërinë”. Dr. Nicole Martin i mbylli gjërat me: “Mos lejoni që avioni privat t’ju mashtrojë, kjo vajzë qëndron gjithmonë në tokë.

Megjithatë, një etiketë ishte më e rëndësishme se pjesa tjetër – ajo e Julia Lemigovës. “Jeta ime është si një këngë dhe unë këndoj gjithmonë me krenari.” Fjalimi i Julia-s për “krenarinë” është minuar pak nga komentet anti-trans të gruas së saj. Martina Navratilova është shprehur se gratë trans nuk duhet të lejohen të konkurrojnë në sportet e grave, gjë që nuk është një pamje e mirë për Julia.

Fatkeqësisht, ai konflikt i mundshëm ka të ngjarë të mos ndodhë kur sezoni 6 i Real Housewives of Miami të shfaqet premierë më 1 nëntor në orën 21:00 ET në Bravo.