Melissa Gorga

Klea

Është Fundi i Rrugës për 'RHONJ' sipas Andy Cohen!

Është Fundi i Rrugës për 'RHONJ' sipas Andy Cohen!

Andy Cohen iu drejtua komenteve të tij të fundit në lidhje me të ardhmen e Amvise të vërteta të Nju Xhersit gjatë episodit të së enjtes të emisionit të tij radio SiriusXM, Andy Cohen Live.

Teresa Giudice

Cohen bëri bujë kur ai deklaroi se ai nuk besonte se shfaqja ishte “e qëndrueshme” mes një përplasjeje midis Teresa Giudice dhe Melissa Gorga.

“Dëshiroj të sqaroj diçka ose dua t'i shtoj një komenti që kam bërë që ka bërë disa lajme këtë javë, dhe nuk e di kur e thashë, por me sa duket, ia thashë Brice nga Entertainment Tonight, dhe nuk nuk e di kur,” Cohen tha, duke iu referuar korrespondentit të ET, Brice Sander.

Melissa Gorga

Në fillim të këtij muaji, Sander u shfaq në podcastin “Gabbing with Gib” dhe kujtoi një shkëmbim që ndau me Cohen në BravoCon.

“Me sa duket, i thashë atij dhe u kuptua kudo që Jersey, ideja për t'i pasur të dyja Melisa dhe Tereza në emision, se nuk është e qëndrueshme sepse ata nuk po flasin, dhe ka dy kampe në shfaqje.” Cohen vazhdoi. “Ajo që dua të sqaroj është se e mbaj atë deklaratë. Nuk është një univers i qëndrueshëm të kesh dy kampe në shfaqje.”

Margaret Josephs

“Mendoj se e shihni këtë me Potomac këtë sezon dhe pse shumë shikues, përfshirë edhe mua, ishin të frustruar me të, por unë do ta them këtë. Në njëfarë mënyre funksionoi këtë sezon.” Cohen tha, duke iu referuar sezonit të ardhshëm të RHONJ. “Ne e kaluam sezonin dhe funksionoi, dhe është interesant, dhe siç mendoj se e shihni nga traileri, sezoni nuk ka të bëjë me Melissa kundër Terezës, dhe mendoj se është fantastike, megjithatë ata të dy janë ende në shfaqje dhe ne duam t'i shohim në shfaqje. Ata janë të dy, e dini, ata janë të dy yje dhe kanë qenë në shfaqje, e dini, përgjithmonë, kështu që funksionoi këtë sezon.”

Teresa Giudice

Shikoni Çfarë ndodh drejtpërdrejt hosti konfirmoi se ai “i qëndron” mendimit të tij, duke sqaruar – “Për të ardhmen, nuk është e qëndrueshme. Nuk dua që ju të mendoni se ajo që thashë ishte një dënim për këtë sezon.”

Andy Cohen

Tereza dhe e Melisës grindjet e vazhdueshme thuhet se do të mbeten jashtë vëmendjes për sezonin 14. Melisa konfirmoi se fansat nuk do të duhet të shikojnë dramën e lodhur mes të dyve gjatë një interviste të fundit.

“Gabimi më i madh është se do të ketë më shumë dramë mes meje dhe kunatës sime,” tha ajo për Entertainment Tonight. “Ne as nuk e shikojmë njëri-tjetrin.”

Andy Cohen

“Është normale e re,” shtoi ajo. “Unë mendoj se është ajo që është. Unë gjithmonë them se është për të ardhur keq. Unë kurrë nuk do të jem i lumtur për këtë. Por ne të gjithë po jetojmë dhe jemi të lumtur, dhe ndonjëherë gjërat thjesht duhet të marrin rrugën e tyre. Tani për tani, padyshim që është kështu.”

RHONJ cast

Cohen iu drejtua dinamikës së kastit gjatë një episodi të korrikut 2023 të shfaqjes së tij të bisedës natën vonë. Ekzekutivi i Bravo tha se shpresonte që të dyja Tereza dhe Melisa do të kthehej në shfaqje, por theksoi se RHONJ mund të vazhdonte me sukses pa to.

Teresa Giudice

“Unë mendoj se ka një botë ku gjithçka mund të ndodhë. Unë nuk mendoj se ne jemi ende në atë vend, “ Cohen tha. “Nuk mendoj se kemi nevojë. Mendoj se ka, mendoj se mund t'i mbani të dyja, mund t'i hiqni njërën ose tjetrën, ose mund t'i hiqni të dy, dhe shfaqja do të ishte akoma e mrekullueshme.”

Melissa Gorga

Shtëpiake të vërteta të Nju Xhersit Sezoni 14 shfaqet premierë më 5 maj në Bravo.