Erin Lichy

Klea

Erin Lichy zbulon nevojën për pushim mendor, e përshkruan sezonin e ri “RHONY” si “eksploziv”

Erin Lichy zbulon nevojën për pushim mendor, e përshkruan sezonin e ri “RHONY” si “eksploziv”

Erin Lichyylli i Tai Real Housewives of New York Citydiskutoi së fundmi përvojën intensive të përfundimit të sezonit 15 të shfaqjes.

Erin Lichy

Duke folur për Us Weekly në festën e fillimit të Fundjavës së Krenarisë organizuar nga DJ Eliad Cohen në Dimes në hotelin Gansevoort, Erin ndau planet e saj të menjëhershme për relaksim pas orarit të egër të xhirimeve.

“Unë (do) të dal në Hamptons dhe të shkëputem menjëherë. Unë e mbyll telefonin tim,” Erin, 36, u zbulua. “Këtë javë jam duke punuar (në Manhattan) dhe dal nesër në mëngjes dhe do të shkëputem. Më duhet të jem një me një me miqtë e mi, (dhe) ditëlindja ime është pas disa ditësh. Më duhet kohë.”

Erin Lichy

Pas një rindezjeje të aktorëve në sezonin 14, Erin u kthye për t’u bashkuar me bashkë-yjet Jenna Lyons, Sai De Silva, Ubah Hassan, Jessel Taank, Brynn Whitfield, dhe i sapoardhuri Racquel Chevremont e cila do të marrë “mollën” e saj të parë këtë sezon.

Ndërsa data e premierës mbetet e fshehtë, Lichy ngacmoi episodet e ardhshme: “Mund të them se është shpërthyes dhe dramatik,” tha ajo. “Më duhet një pushim mendor pas gjithë kësaj.”

Erin Lichy

Sezoni i ri premton të japë më shumë se sa pjesa e tij e drejtë e intrigave, si Lichy la të kuptohet për disa zhvillime intensive.

“Do të ketë gjithashtu disa ‘dirty s-t’ që do të luhen në sezonin 15. Më pëlqen shumë xhirimet dhe më pëlqen shumë kur argëtohemi dhe jemi në një grup të mirë, por nuk më pëlqen kur gjërat bëhen pis,” Erin vuri në dukje.

Erin Lichy

Andy Cohen, producenti ekzekutiv i emisionit, gjithashtu foli shumë mirë për sezonin e ardhshëm gjatë një interviste në maj. “Unë isha në një takim sot, një lloj raporti statusi për atë që po ndodh.” Andi, 55, tha. “Jam vërtet i emocionuar.”

Jashtë jetës së saj televizive, Erin është duke u përgatitur për një verë të kaluar me familjen e saj. Ajo dhe burri i saj, Abe Lichyjanë prindër të djemve Levi9, Elia4 dhe vajza Lejla7.

Erin Lichy

Erin tregoi me humor refuzimin e fëmijëve të saj për t’iu përmbajtur kohës së gjumit gjatë ditëve më të gjata të verës.

“(Ata thonë shpesh) “Mami, nuk do të fle, sepse është ende qielli blu dhe edhe pse ti po më thua se është ora 7:00 dhe është koha për të fjetur, unë nuk do të fle”, tha ajo. . “Unë jam si, ‘F-mbreti verë’.”

Erin Lichy

Erin Gjithashtu shprehu entuziazmin e saj për Muajin e Krenarisë, kohë që ajo e vlerëson shumë.

“Për mua, Muaji i Krenarisë është një nga muajt më të mirë. Lichy të shpërthyer. “Që kur isha në një lundrim në paradën e Krenarisë, mendova se duhej të përfshihesha më shumë. (Bashkëpritës DJ e Eliadit partia) është pa mend.”