Erin Lichy pretendon se aktorët e RHONY nuk po flisnin pas ribashkimit

Klea

Erin Lichy pretendon se aktorët e RHONY nuk po flisnin pas ribashkimit

Kasti i rindezur i Shtëpiake të vërteta të Nju Jorkut u përpoq të shijonte ribashkimin e sezonit 14 me pak dramë. Në atë kohë, disa shikues mendonin se ishte e sajuar, në mungesë të ndonjë ndjenje të vërtetë të vazhdueshme. Kjo është arsyeja pse këto komente të reja janë disi befasuese.

Erin Lichy kohët e fundit sugjeroi se kasti u nda pas takimit dhe se drama ishte shumë e vërtetë. Aq shumë, saqë nuk folën me njëri-tjetrin për ca kohë.

Këtu është gjithçka që Erin kishte për të thënë, duke përfshirë nëse ajo mund të konfirmojë apo jo një rikthim për Sezonin 15.

Erin përshkruan “rollercoaster” pas ribashkimit

Anëtarja e kastit të RHONY, Ubah Hassan, arriti më së shumti me akuzat e saj se Jenna Lyons nuk ishte “e vërtetë”, se Erin po e “ndiqte me gaz” dhe se Brynn Whitfield kishte probleme me të qenë “të dashur”.

Dhe të gjithë erdhën për martesën e Jessel Taank me Pavit Randhawa për shkak të një udhëtimi të vetëm në Tajlandë me pika fluturimi të shpeshta. Nëse ka ndonjë gjë, ylli i parë i Real Housewives me origjinë indiane duhet t’i bëjë shokët e saj të aktorit.

Por Erin i tha The Messenger në iHeartRadio Jingle Bells 2023 të Z100 të premten mbrëma se i gjithë kasti ishte thyer.

“Gjërat ishin një slitë. Pas ribashkimit, ishte shumë keq. Ne nuk ishim në të vërtetë në të folur,” zbuloi Erin.

Megjithatë, grindja ishte jetëshkurtër. Në të vërtetë, grupi, sans Jenna, u panë duke darkuar së bashku në Big Apple pas ribashkimit.

“Por ne të gjithë jemi kthyer,” sqaroi ajo. “Ne vërtet gjithmonë rilidhemi. Ne jemi të fortë në këtë mënyrë.”

Aq solide, në fakt, sa Erin madje bëri plane me “disa nga vajzat” për pushime. Shpresojmë, ngjarja do të përfshijë një sasi të kënaqshme ushqimi për të qetësuar Sai De Silva dhe Jenna nuk do të sjellë çantat e saj famëkeqe të dhuratave. Ata nuk u vlerësuan kurrë.

Kastioni i sezonit 15 është ende i pakonfirmuar. Dhe Erin nuk mund të thoshte se asaj i është ofruar një kontratë. Ndoshta këto zonja ishin thjesht shoqe shumë të mira për TV realitet.

“Jo ende. Ende jo,” tha Erin duke pritur ende për të dëgjuar nga Bravo. “Por ne do të shohim se çfarë do të ndodhë.”

Real Housewives of New York City është në dispozicion për t’u transmetuar në Peacock.