Erin Lichy ngacmon RHONY sezonin 15: "Shumë argëtues"

Klea

Erin Lichy ngacmon RHONY sezonin 15: “Shumë argëtues”

Tifozët e Shtëpiake të vërteta të Nju Jorkut mund të presin disa surpriza në sezonin 15, sipas Erin Lichy.

“Ky sezon është shumë argëtues dhe mjaft tronditës,” ngacmoi ajo më 27 qershor në fillimin e NYC Pride në Manhattan.

“Kjo është gjithçka që mund të them,” shtoi ajo me modesti. Për sa i përket detajeve rreth ngjarjeve të ardhshme në sezonin 15, Erin nënshkroi një kontratë që i kërkonte asaj të mbante gojën mbyllur. Por është në rregull të japim disa sugjerime për të hapur oreksin e shikuesve.

Një anëtar i ri i kastit

Edhe pse nuk mund të fliste shumë për shfaqjen, Erin nuk hezitoi të pëlqehej nga shoku i saj i ri i aktorit, Racquel Chevremont, i cili u njoftua javën e kaluar. Racquel është një kuratore arti, modele, nënë e dy fëmijëve dhe një anëtare krenare e komunitetit queer.

“Në fakt ndihem më i bazuar me të në kast,” tha Erin për Page Six. “Ndjehem sikur ajo ka një mentalitet të shëndetshëm, por gjithashtu i pëlqen të argëtohet… Ajo thjesht ka qenë vërtet e mrekullueshme. Ajo ka jetuar një jetë kaq interesante, ka një karrierë të jashtëzakonshme dhe është e mrekullueshme.”

Përveç Erin dhe Racquel, kasti përfshin edhe të kthyerit Jenna Lyons, Brynn Whitfield, Ubah Hassan, Jessel Taank dhe Sai De Silva. Një tjetër fillestare po i bashkohet gjithashtu shfaqjes, stilistja Rebecca Minkoff.

I ngazëllyer për të shtuar më shumë përfaqësim queer te RHONY

Pas shpalljes së saj si një anëtare e re e kastit të RHONY javën e kaluar, Racquel tha se është krenare të shtojë më shumë përfaqësim queer në shfaqje. Edhe pse Jenna ishte anëtarja e parë e grupit homoseksual, Racquel është e emocionuar që do t’i bashkohet asaj.

“Sinqerisht nuk e kam menduar [Bravo] do të interesoheshin për mua në fund, sepse ata tashmë kishin një grua queer, “tha ajo. “Nuk isha e sigurt nëse do të donin dy gra queer në një ekskluzivitet që historikisht ka qenë për gratë heteroseksuale të martuara… Ishte një vendim i guximshëm dhe sinqerisht një përfaqësim më autentik i NYC.”

Të gjitha episodet e Real Housewives of New York po transmetohen në Peacock.