Erin Lichy ngacmon RHONY Sezoni 15 Pas përfundimit të Xhirimit

Klea

Erin Lichy ngacmon RHONY Sezoni 15 Pas përfundimit të Xhirimit

Duket sikur ka kaluar shumë kohë që nuk kemi pasur Shtëpiake të vërteta të Nju Jorkut në ekranet tona televizive. Bravo ka qenë në një thatësirë ​​të vogël kur bëhet fjalë për shfaqjet premierë të shfaqjeve kohët e fundit, kështu që ne po kërkojmë disa përmbajtje të reja të Real Housewives. Ngjashëm me vitin e kaluar, sezoni 15 i RHONY do të jetë plot me ekuipazhin e ri të yjeve. Bravo po planifikon të shtojë edhe më shumë mollë në rrëmujë.

Erin Lichy është një nga yjet kontroverse të epokës së re të RHONY, e cila bëri bujë me debutimin e saj sezonin e kaluar. Erin e gjeti veten duke u grindur me shumë nga kolegët e saj, nga Ubah Hassan te Jessel Taank. Pavarësisht dramës, Erin po përgatitet për t’u rikthyer sezonin e ardhshëm dhe ajo po ngacmon fansat e RHONY se çfarë duhet të presin.

Erin po e mban të paqartë

Erin foli kohët e fundit për In Touch për sezonin 15 të RHONY. Ndërsa ajo padyshim që bëri thirrje për përsëritjen e radhës të shfaqjes, ajo i mbajti detajet mjaft të paqarta. “Nuk kam fjale. Le ta lëmë me kaq,” tha ajo. “Ishte një sezon argëtues dhe shumë gjëra ndodhën.” Vajzë, na jep pak më shumë çaj se kaq, të lutem. Ne jemi të etur për thashetheme Bravo këtu.

Erin, Ubah dhe Jessel do të bashkohen nga Sai De Silva, Jenna Lyons dhe Brynn Whitfield për sezonin 15 të RHONY. Plus, të rinjtë Racquel Chevremont dhe Rebecca Minkoff po i bashkohen ekuipazhit. Erin ngacmoi se fansat duhet të presin gjëra të mira nga fytyrat e freskëta. “Raquel është më e mira! E dua shumë”, tha ajo. “Becky është e mrekullueshme. Unë e solla atë. Janë shumë shtesa të mira.”

Pavarësisht dramës, Erin pretendon se ajo është në marrëdhënie “të shkëlqyera” me të gjithë yjet e saj, gjë që nuk mund të thuhej sezonin e kaluar. “Jam shumë e lumtur dhe mirënjohëse që gjërat ndodhën në atë mënyrë, por nuk mund të them të njëjtën gjë për të gjithë të tjerët,” përfundoi Erin. Ndërsa Sezoni 15 i RHONY ende nuk ka një datë premierë, duket se ka shumë për të pritur.