Erin Lichy mbi Kyle Richards, Sjellja BravoCon e Dorit Kemsley

Klea

Erin Lichy mbi Kyle Richards, Sjellja BravoCon e Dorit Kemsley

Shumë prej nesh janë vëzhgues besnikë të funksionimit të brendshëm të Bravoverse. Zakonisht për të parë dramën, debatet dhe sjelljen e vrazhdë shpalosen mes shumë lojtarëve të saj. Megjithatë, Bravolebët ende po pyeten se kush prej tyre u tregua jo miqësor BravoCon 2023. Edhe pse ndoshta mund të jenë të gjithë.

Shtëpia e vërtetë e Beverly Hills Kyle Richards dhe Dorit Kemsley janë më të fundit që thirren për të qenë të akullt. Ylli i Real Housewives of New York Erin Lichy tha se ajo nuk po e ndjente dashurinë prej tyre.

Erin thotë se Kyle dhe Dorit nuk ishin miqësorë

Erin dhe burri i saj, Abe Lichy u ndalën në Page Six dhe luajtën “Show the Shot or Take a Shot”. Të dy kishin zgjedhjen për t’iu përgjigjur pyetjeve dhe për të treguar disa foto dhe tekste të këndshme nga telefonat e tyre. OSE, ata mund të bëjnë një fotografi të Mezcal-it që po tregtojnë aktualisht.

Kur biseda u kthye te BravoCon, intervistuesi i pyeti Erin dhe Abe nëse gjenin dikë të pasjellshëm.

Erin u përgjigj: “Po prisja një pritje më të ngrohtë nga Kyle dhe Dorit, e dini? Por më shumë dukej sikur po dërgonin vibe “nuk mund të ulesh me ne”.

Duke këmbëngulur se ata nuk ishin plotësisht “të pasjellshëm”, vuri në dukje Erin. “Ne jemi të gjithë në të njëjtën barkë, fjalë për fjalë dhe figurativisht, kështu që nuk është se ata kanë një tryezë të rezervuar për të lartët dhe të fuqishmit.”

Pavarësisht fillimit të vështirë me Kyle dhe Dorit, Erin pohoi se ajo nuk gjeti “askush të pasjellshëm”. Ajo tregoi se ndërveprimet e saj më të mira ishin me The Real Housewives of Orange County’s Heather dhe Terry Dubrow, si dhe yllin e The Real Housewives of Miami Lisa Hochstein dhe të dashurin e saj, Jody Glidden.

Erin nuk mendon se ishte një nga zonjat e vrazhda RHONY të cilës i referohej Crystal Kung Minkoff

Foto nga Stefanie Keenan/Getty Images për Kathy Hilton

Pavarësisht samitit më pak se yjor me dyshen dinamike RHOBH, Erin mohoi të ishte rishtarja misterioze “e vrazhdë” nga RHONY që Crystal Kung Minkoff përmendi në mënyrë të fshehtë – përpara se të thirrej gjithashtu për të qenë i pasjellshëm.

“E di që Crystal nuk po fliste për mua, sepse kam ngrënë darkë me të të enjten mbrëma, dhe e dua, dhe ne flasim, në fakt ne dërgojmë mesazhe dhe na pëlqen njëri-tjetri,” tha Erin.

Abe bëri thirrje për të garantuar për të. “Nuk ka mundësi që ajo të ishte referuar ty.”

“Dua të them që do të ishte vërtet e çuditshme dhe ajo nuk më duket si një nga ata njerëz që janë aq të çekuilibruar sa të thonë se nuk është ashtu,” shtoi Erin.

Erin mbeti i heshtur ndaj spekulimeve se kujt Minkoff mund t’i hidhte hije dhe përdori me mjeshtëri lëvizjen klasike të “pretendimit të pestë”.

Tani tani, zonja. Nuk ka nevojë të vazhdohet me këtë kthim-mbrapa se kush ishte i vrazhdë. Ne i kemi parë të gjitha këto ekskluzivitete, dhe të gjithë keni pasur momentet tuaja!

Real Housewives of Beverly Hills është të mërkurën në orën 8/7c në Bravo, dhe ju mund të transmetoni sezonin e kaluar të The Real Housewives of New York në Peacock.