Erika Jayne thotë se fansat e RHOBH mund të presin 'Një zemërim' nga bashkë-ylli

Klea

Erika Jayne thotë se fansat e RHOBH mund të presin ‘Një zemërim’ nga bashkë-ylli

Shkrirja e supozuar epike e Kathy Hilton jashtë kamerës në Aspen dhe pasojat e saj dominuan pjesën më të madhe të sezonit 12 të Amvisat e vërteta të Beverly Hills. Megjithatë, Kathy nuk do të rikthehet për sezonin e ardhshëm të 13-të të shfaqjes, kështu që duket se dikush tjetër ka marrë pushtetin e zemërimit.

Erika Jayne Kohët e fundit ishte në podkastin e Tamra Judge dhe Teddi Mellencamp Arroyave dhe ndau se ishte Sutton Stracke e cila e humbi qetësinë, por duket se këtë herë nuk përfshiheshin “pantallona lëkure të shëmtuara”. Në fakt, duket sikur mungesa e pantallonave në një nga daljet e zonjave në Las Vegas është ajo që mund t’i ketë shkaktuar shqetësim Sutton.

Erika tha se Sutton nuk ndihej rehat në një shfaqje ‘Magic Mike Live’

Erika mbuloi shumë në episodin e 28 gushtit të Two Ts In A Pod, nga një përditësim për bashkëshortin e saj të larguar e të turpëruar Tom Girardi deri tek reagimet e fansave për “humbjen e peshës së saj në menopauzë”. Ajo foli gjithashtu për shkrirjen e supozuar të Magic Mike të Sutton-it që shkatërroi natën që do ta shohim në sezonin 13.

Erika tha se Sutton fillimisht ishte në bord për të marrë pjesë në shfaqjen seksi, madje duke sjellë me vete një pirg parash për të bërë shi. Më pas, në një moment gjatë performancës, Sutton filloi të shtrëngonte perlat e saj, megjithëse Erika tha se krijimi i skenës së saj “ndihej shumë joautentike”.

“U ndje shumë e detyruar dhe e prodhuar. Po flasim për dikë që kishte një grumbull faturash që donte të kalonte mirë”, tha Jayne.

Erika tha se Sutton ‘i tregoi bythën’ me zemërimin e saj dramatik të udhëtimit

Sipas Erika, mendimi i Sutton ishte aq i keq sa që kastit nuk arritën as të bënin një foto me burrat e Magic Mike, megjithëse e kishin planifikuar.

Ajo më tej tha se drejtori i saj kreativ, partneri i Mikey Minden është pjesë e kastit të spektaklit “Magic Mike Live”. Këngëtarja e “Pretty Mess” deklaroi gjithashtu se kasti i “Magic Mike” mezi po e priste “tak[ing] një foto e aktorëve” me bashkë-yjet e saj në RHOBH. Jayne deklaroi se ata nuk ishin në gjendje ta bënin këtë për shkak të reagimit të Stracke.

“Sutton u shfaq dhe tregoi gomarin e saj. Dhe hodhi një zemërim”, tha Jayne.

Njerëzit e PR të Magic Mike ndjenë gjithashtu zemërimin e Sutton.

“Ata ishin shumë të mërzitur, si PR për ‘Magic Majk’ sikur më futi në bythë … Askush nuk të detyron të bësh asgjë [RHOBH]por ju e dini që njerëzit bëjnë zgjedhje dhe ja ku po shkojmë, dhe unë u zhgënjeva për këtë, “tha ylli i RHOBH.

Të tjerët u mblodhën rreth Sutton

Erika thotë se asgjë e papërshtatshme nuk ndodhi në shfaqje dhe ishte zgjedhja e Sutton që të ishte atje, kështu që ajo ishte e mërzitur që anëtarët e tjerë të kastit u përpoqën ta ngushëllonin.

“Mendoj se gjëja për të cilën isha më e zhgënjyer – jo që Sutton hodhi zemërim, gjë që është pothuajse e barabartë me kursin – por mënyra se si vajzat e tjera vrapuan drejt saj dhe pëlqejnë, ‘Oh zot, oh zot’. tha Jayne.

Kush harroi t’i shpjegonte Sutton-it se Magic Mike nuk është thjesht një magjistar i shëndetshëm? Do të duhet të presim deri në fund të kësaj vjeshte për të zbuluar pasi spektakli përflitet se do të rikthehet në Bravo në nëntor.