Erika Jayne tani më rehat në shtëpinë e saj 'të adhurueshme'

Klea

Erika Jayne tani më rehat në shtëpinë e saj 'të adhurueshme'

Më në fund ndjehem si në shtëpi. Erika Jayne pati shumë trazira në jetën e saj vitet e fundit. Ka pasur trazira simbolike dhe emocionale, ajo me paraqitjen e saj për divorc nga Tom Girardi në nëntor 2020, dhe çështjet e mëvonshme masive ligjore që ngatërruan avokaten e turpëruar në vitet që pasuan. Dhe sigurisht, çrrënjosjen fizike që ndodhi kur yllit të Real Housewives of Beverly Hills iu desh të linte shtëpinë e saj martesore.

Ishte një rregullim masiv, por duket se beqaria po e trajton mirë Erikën. Dhe kjo përfshin njëkatëshe të saj të vogël, të cilën ajo tani është shumë e rehatshme për ta quajtur shtëpi.

Pasi e quajti atë “një vend uljeje”, Erika tani po vërshon rreth shtëpisë së saj

Këngëtarja e Pretty Mess e pati të vështirë të vendosej në fillim. Gjatë një episodi të RHOBH, i cili u transmetua në gusht 2021, Erika foli për tronditjen e të pasurit një shtëpi për vete.

“Unë nuk kam jetuar vetëm për gati 30 vjet. Është vërtet qetë… Nuk ka asgjë për të bërë,” tha ajo.

Dhe një vit më vonë, Erika ishte ende e pasigurt për hapësirën e jetesës që ajo e quajti “një vend uljeje” gjatë një bisede me The Daily Dish. “Jeta do të diktojë kur të më duhet të largohem,” shtoi ajo për shtëpinë e saj të vogël.

Por me kalimin e kohës, komentet e Bravolebrity bëhen gjithnjë e më pozitive. Në shkurt, këngëtarja tha për The Daily Dish se sa shumë ka arritur të vlerësojë hapësirën e saj “të adhurueshme” të jetesës.

“Më pëlqen që është një shtëpi njëkatëshe e vogël spanjolle me një pishinë të lezetshme në pjesën e pasme dhe një kabane,” shpjegoi Erika. “Është mjaft e madhe për qenin tim dhe për veten time. Dhe është e adhurueshme. Është si një shtëpi e vogël kukullash. Dhe unë argëtohem atje.”

“Unë jam ende këtu dhe e dua shtëpinë time të vogël,” shtoi ajo. “Mendoj se është absolutisht e adhurueshme. Nuk mund të gjeja një vend më të mirë për të zbritur pasi u largova nga Pasadena dhe e dua lagjen ku jetoj.”

Duket sikur Erika mori vendimin e duhur.

Ndiqni episodet e The Real Housewives of Beverly Hills që transmetohen në Peacock.