Erika Jayne takohet me një burrë të ri, duke shijuar 'seksin më të mirë'

Klea

Erika Jayne takohet me një burrë të ri, duke shijuar ‘seksin më të mirë’

Për ata prej jush që mbani gjurmët e Erika Jayne’s jeta seksuale, kemi një përditësim të rëndësishëm: gjërat po shkojnë mirë! Ylli i Real Housewives of Beverly Hills sapo u shfaq në Las Vegas për rezidencën e saj Bet It All on Blonde dhe ajo foli për aventurat e saj të fundit të takimeve. Fatmirësisht, duket sikur ajo ka hequr dorë nga grupi i takimeve me të moshuarit dhe ka kaluar në diçka të re. Ajo po takohet më e re!

Tom kush?

Erika shkoi në Two Ts in a Pod, ku Teddi Mellencamp dhe Tamra Judge u përfolën për shfaqjen e re në Las Vegas. Gjatë bisedës së tyre, Erika zbuloi se ka kaluar nga divorci dhe po takohet me dikë të ri.

“Jo, unë në fakt po shoh dikë më të ri tani,” pranoi ajo para bashkë-prezantuesve përpara se të luante turp për të zbuluar më shumë detaje.

Në fillim të kësaj vere, qarkulluan thashetheme se Erika mund të kishte qenë në lidhje me avokatin e saj, Jim Wilkes. Fotot e të dyve duke u gëzuar rreth Vegasit shkaktuan shumë spekulime, por ajo mohoi se kishte diçka më shumë se një marrëdhënie biznesi. Tani, fakti që ajo thotë se është duke u takuar më i ri konfirmon se ajo nuk është me Jim.

Erika nuk donte të tregonte shumë për lidhjen. Ajo vazhdoi të thoshte se donte ta mbante këtë marrëdhënie “private”, gjë që është ironike që vjen nga një yll realiteti, e gjithë jeta e të cilit ka qenë në shpërthim për vite me radhë. Megjithatë, ajo zbuloi se kërkuesi i saj i ri është në fund të të 30-tave – më shumë se gjysma e moshës së ish-it të saj Tom Girardi.

Edhe pse nuk duket sikur do ta shohim këtë djalë të ri në RHOBH kur të fillojë sezoni 13, Erika pranoi me krenari se ai po e trajton mirë në dhomën e gjumit. Ajo tha në podcast se po bën “seksin më të mirë” të jetës së saj tani. Mirë për të.

Ndërsa presim një njoftim në lidhje me sezonin 13 të The Real Housewives of Beverly Hills, sezonet 1-12 po transmetohen në Peacock.