Erika Jayne Romance: 'Të argëtohemi' me trajnerin Keith Hodges

Klea

Erika Jayne Romance: ‘Të argëtohemi’ me trajnerin Keith Hodges

A është dashuria në ajër për Erika Jayne? Edhe pse divorci i saj i makthit nga Tom Girardi nuk ka përfunduar, ylli i Real Housewives of Beverly Hills është parë me një trajner personal të quajtur Keith Hodges, i njohur gjithashtu si “Mr. Mendja dhe muskujt.” Sipas njerëzve të afërt të Erikës, ata po bëjnë pak më shumë sesa thjesht lunge dhe squats.

Më shumë se një trajner personal

Një person i brendshëm foli për Page Six për romancën e përfolur të Erikës dhe ata zbuluan se ajo “thjesht po argëtohet” me Keith. Ai është duke fjetur në shtëpinë e saj. Paparacët e kanë parë atë duke hyrë dhe dalë nga shtëpia e saj gjatë gjithë kohës gjatë ditës dhe natës. Dyshohet se ai i sjell asaj ushqim dhe të mira nga Target. Duket si një marrëveshje e bukur, por burimi i brendshëm tha se nuk kishte asnjë etiketë në të.

“Ajo nuk po kërkon asgjë serioze tani,” pohoi burimi i brendshëm. “Erika nuk ka të dashur.”

Sigurisht që takimi është pak i vështirë për Erikën. Ajo fajëson famën e saj. Ka më shumë gjasa për shkak të erë e keqe që ndjek këdo që lidhet me krimet skandaloze të Tomit. Me sa duket, Keith sheh diçka te Erika.

Edhe nëse ai nuk është i dashuri i saj, interesi romantik i Erikës për Keith duket si një ndryshim i madh nga i dashuri i fundit i Erikës. Keith është shumë më i ri se ish-i i saj. Ai është një trajner personal dhe filloi një biznes stërvitor. Rreziku që ai të mashtrojë jetimët dhe të vejat me miliona dollarë është i pakët.

Nuk është e qartë se sa kohë Erika dhe Keith kanë “argëtuar” së bashku, por verën e kaluar, ajo ngacmoi se po fliste me një djalë më të ri. Në një intervistë në podcast, ajo tha se po shihte një djalë rreth të 30-tave. Ajo gjithashtu tha se po bënte “seksin më të mirë” të jetës së saj me djalin misterioz. A është Keith ai që e ka bërë këtë të ndodhë?

Real Housewives of Beverly Hills vazhdon në Bravo, të mërkurën në 8/7c.