Erika Jayne

Klea

Erika Jayne QËNDOJ Fansat e ‘RHOBH’ se urrejnë Rezidencën e saj në Vegas

Erika Jayne QËNDOJ Fansat e ‘RHOBH’ se urrejnë Rezidencën e saj në Vegas

Erika Jayne është gati të rifillojë karrierën e saj me rezidencën e saj të ardhshme “Bet It All on Blonde” në Las Vegas. Amvisat e vërteta të Beverly Hills ylli u ul me ET në hapësirën e saj të provave për të ndarë mendimet e saj mbi karrierën e saj të ringjallur.

“Kanë qenë disa vite të vështira dhe që kjo rezidencë “Bet It All on Blonde” të vinte së bashku ishte me të vërtetë një lloj qielli, besoj,” tha 52-vjeçari për gazetën.

Erika Jayne

Shfaqja do të vazhdojë deri në fund të këtij viti në House of Blues brenda resortit Mandalay Bay.

“Kur hyra këtu [yesterday] dhe e pashë këtë, fillova të qaj, edhe pse është e zhveshur.” Erika tha, duke treguar një skenë tallëse të ngritur pas saj në Burbank, Kaliforni.

Erika Jayne

Ajo vazhdoi: “Fillova të qaja sepse ishte e vërtetë. E dini, ju mund të bëni prova në një studio kërcimi për kaq gjatë, me shirit në dysheme, por më pas e pashë të ndërtuar dhe mendova, oh zot. Në fakt po ndodh. Dhe më pas, kur pashë billbordet, thashë: ‘Oh jo… Më duhet ta bëj këtë shfaqje! Çfarë kam marrë…” Unë fjalë për fjalë – ishte një sekondë e nxehtë ku unë thashë, “Uh, në çfarë e keni futur veten, zonjë?” Por, gjithçka është mirë.”

Erika Jayne

Erika Jaynee cila e përshkroi rezidencën si “të frikshme”, tha se projekti do ta lejojë atë të kthehet në “vendin e saj të lumtur”, si këngëtare dhe interpretuese. Erika mburrej me tetë pozitat e para në tabelën e Billboard-it të Klubit të Kërcimit në SHBA përpara se të bashkohej RHOBHnë vitin 2016. Ajo vazhdoi të publikojë tre këngë shtesë, “XXpen$ive”, “Cars” dhe “How Many F**ks”.

Erika Jayne

Shfaqja do të shfaqë katalogun e saj të hiteve të kërcimit si dhe muzikën e re.

“Është një bekim absolut për mua të jem në gjendje të bëj diçka të tillë.” Erika tha. “Shpresoj që fansat, apo njerëzit që vijnë, të kalojnë bukur, sepse e di që do ta shijoj çdo moment në skenë. Unë me të vërtetë jam.”

Erika Jayne

Erika Jayne’s Karriera muzikore u ndal gjatë pandemisë dhe mori një tjetër goditje kur ajo bëri kërkesë për divorc nga burri i saj i larguar, Tom Girardi, në nëntor 2020. Tom dhe Erika u përplasën me padi të shumta mes akuzave për përvetësim, pak pasi lajmi për ndarjen u publikua. Tom, 84, më vonë u përjashtua dhe u diagnostikua me demencë.

“Ky është një moment i jashtëzakonshëm për mua, një moment rindërtimi. Erika vuri në dukje. “Por, po, jam nervoz – por nerva të mirë, presion i mirë. Jo si presioni që kam pasur.”

Erika Jayne

Erika Jayne do të trondisë pamjet “pesë e gjysmë” për produksionin e Vegasit dhe do të debutojë me fizikun e saj të shkurtuar.

Ylli i Bravo u akuzua se përdorte ilaçin e modës për humbjen e peshës, Ozempic, për të hequr kilogramët, por këmbënguli gjatë një paraqitjeje “Watch What Happens Live” se figura e saj më e hollë ishte rezultat i terapisë hormonale dhe një stili jetese më të shëndetshëm.

“Unë u befasova që njerëzve u intereson se çfarë i bëjnë njerëzit e tjerë vetes, ose nuk i bëjnë vetes, ose se si funksionojnë trupat e tyre,” tha ajo.

Erika Jayne

Erika ndau se ajo i sheh provat e saj si një “arratisje” nga “përfoljet e vogla” që ndodhin shpesh gjatë prodhimit.

Ajo sqaroi se nuk e përdori shfaqjen në Vegas si justifikim për t’i shmangur dramës.

“Ju e dini se unë kurrë nuk duroj për gjëra të tilla,” tha ajo. “Unë jam gjithmonë duke qëndruar atje. Për mirë apo për keq, unë nuk dal jashtë.”

Erika Jayne

Erika iu drejtua sezonit të ardhshëm, duke komentuar — “Jam i lumtur. Unë me të vërtetë nuk di asgjë jashtë asaj që kam qëlluar dhe për çfarë kam qenë atje. Nuk mund të them me të vërtetë tjetër veçse, kalova shumë bukur dhe isha vërtet i përgatitur për këtë dhe po flisja për këtë. Do të shihni që rezidenca të realizohet në të vërtetë, si ta nënshkruani atë në shfaqje.”

Amvisat e vërteta të Beverly Hills rikthehet këtë vjeshtë. “Bet It All on Blonde” nis më 25 gusht.