Erika Jayne po shijon jetën beqare, me 'Fokus në rindërtimin'

Klea

Erika Jayne po shijon jetën beqare, me ‘Fokus në rindërtimin’

Qëkur Erika Jayne e quajti dorëheqjen nga (gjoja) zuzar Tom Girardi, e gjithë bota ka qenë në pritje të lëvizjes së saj të radhës. Të gjithë duan ta shohin përmirësimin e saj me romancën e saj të radhës. Në këtë pikë, kjo nuk do të kërkonte shumë.

Ylli i Real Housewives of Beverly Hills nuk ka qenë i turpshëm për jetën për të cilën ajo po përpiqet pas ndarjes nga ish-i i saj. Gjatë dy viteve të fundit, ajo ka dalë nga ndarja e saj dhe është mburrur për “seksin më të mirë” me një burrë më të ri. Megjithatë, ajo ende nuk ka treguar shumë nga jeta e saj në takim në shfaqje, por kjo nuk do të thotë se asgjë nuk po ndodh atje.

Javën e kaluar, Erika ngriti vetullat kur u shfaqën fotot e një trajneri personal të dhimbshëm që bënte vizita personale në shtëpinë e Erikës në të gjitha orët e ditës. A ju sjell ushqim personeli juaj në mes të natës? E gjithë kjo kishte shkruar “lodër djali”, por Erika dëshiron që bota të dijë se karriera e saj është e para.

Erika është pa falje beqare

Insajderët konfirmuan se Erika dhe traileri i personit po “po argëtoheshin”, por ata shpejtuan të mohonin çdo gjëmim për një romancë zyrtare.

Në një bisedë të fundit me The Daily Dish të Bravo, ajo ndau më shumë rreth pikëpamjes së saj aktuale për takimet. Ajo e bëri të qartë se është shumë beqare dhe nuk po i vë etiketa asgjëje. Teknikisht, ajo nuk është plotësisht e divorcuar nga Tom, por po e etiketon veten si një grua beqare. Ajo është shumë e përqendruar në përpjekjen për të rindërtuar një karrierë për t’u shqetësuar për përpjekjen për të gjetur një partner tjetër afatgjatë.

“Unë jam një grua beqare, por mendoj se për momentin fokusi është në rindërtimin dhe ecjen përpara,” shpjegoi Erika.

“Jam e sigurt që, e dini, diçka e mrekullueshme do të vijë në jetën time në kohën e duhur… Jam e sigurt që në një moment, marrëdhënia e duhur do të shfaqet,” vazhdoi ajo. “Por tani, më pëlqen të jem një person privat. Më pëlqen të rikthehem në këmbët e mia dhe kjo është ajo që jam përpjekur ta bëj, për shembull, disa vite tani.”

Erika po fokusohet tek Erika

Edhe pse Erika dyshohet se i pëlqen të jetë një “person privat”, karriera e saj si një yll televiziv realiteti e bën këtë pak të vështirë. Ju nuk mund të jeni në The Real Housewives of Beverly Hills dhe të prisni që njerëzit të injorojnë faktin që një trajner i ri personal është shfaqur në shtëpinë tuaj gjatë gjithë orëve të ditës dhe natës.

Edhe kur diskutoi përpjekjen e saj të përfolur me trajnerin e ri personal, një burim i brendshëm i bëri jehonë ndjenjës së Erikës se ajo nuk po kërkon asgjë serioze. Ajo thjesht po shijon të qenit e pavarur. Nuk mund ta fajësosh për këtë.

“Ajo nuk po kërkon asgjë serioze tani,” tha një burim i brendshëm për marrëdhënien e saj me trajnerin e saj. “Erika nuk ka të dashur.”

Gjatë speciales me dy pjesë të Erikës, Bet it All One Blonde, ajo u hap pak më shumë për jetën e saj në lidhje. Ajo është e hapur për të gjetur dashurinë, por pas gjithçkaje që ka kaluar, mund të jetë e vështirë

Ajo tha se nuk e di, “e di nëse besimi absolut është një mundësi për mua në jetë.” Ndoshta do të shohim më shumë nga kjo anë e saj e eksploruar në sezonin e ardhshëm të The Real Housewives of Beverly Hills.

Ju mund ta shikoni Erika në sezonin 13 të RHOBH dhe në specialen e saj, Bet It All On Blonde. Gjithçka po transmetohet në Peacock.