Erika Jayne ngacmon konfrontimin e darkës së sezonit të 13-të të RHOBH 'të çmendur' me Denise Richards

Klea

Erika Jayne ngacmon konfrontimin e darkës së sezonit të 13-të të RHOBH ‘të çmendur’ me Denise Richards

Amvise të vërteta të Beverly Hills’ Erika Jayne nuk ka kohë për Denise RichardsRikthehet sezoni 13 dhe ja pse.

Në rast se keni nevojë për një rifreskim, debutimi i Sezonit 9 të Denise ishte mjaft ikonik. Na dha shumë ajo? Jo ne te vertete. Megjithatë, ajo është Denise f-mbreti Richards, dhe ne jemi në rregull t’i japim asaj një leje për sezonin e parë – kryesisht sepse ajo ishte qendra e dramës së shfaqjes gjatë vitit të dytë.

Akuzat në lidhje me gjumin e saj me ish-mbajtësin e diamanteve Brandi Glanville dolën në dritë dhe fjalë për fjalë filloi Lufta e Tretë Botërore. Denise ndaloi xhirimet; ajo dërgoi letra pushimi dhe ndalimi për pjesën tjetër të grupit dhe njoftoi largimin e saj nga seriali menjëherë pas. Por tani që Lisa Rinna toksike është jashtë fotos, Denise ishte e lumtur ta bënte atë RHOBH kthimi. Dhe nga tingujt e saj, ajo erdhi me armë zjarri.

Erika thotë se mishi i saj me Denisin është “i çmendur”

Kur foli me Today për sezonin e ardhshëm, aktorja e Broadway-t ndau një fragment në lidhje me rikthimin e Denise dhe me sa duket, ajo kishte tym për të gjithë, përfshirë Erika.

“Duhet ta shihni. Sinqerisht, kur ajo vjen te Kyle [Richard’s] darkë, nuk dua të dhuroj shumë, (por) isha shumë e hutuar se pse ajo ishte inatosur me mua, “shpjegoi Erika. “Unë nuk e kisha parë atë për disa vite.”

“Kështu që unë thashë, ‘Denise, nuk e kuptoj se për çfarë je inatosur’, sikur e gjithë jeta ime është shkatërruar,” vazhdoi ajo, duke iu referuar divorcit të saj nga Tom Girardi i zhveshur dhe disa padive. “Nuk jam vërtet i shqetësuar për atë që ndodhi katër vjet më parë; Nuk e mbaj mend.”

Sipas veterinerit të Real Housewives, Denise ishte “shumë serioze”, por Erika, nga ana tjetër, nuk ishte e ndarë në faza.

“Nuk mund ta mbaja së bashku; Nuk e kisha idenë se për çfarë po fliste”, tha ajo duke qeshur, “Por ishte kaq e çmendur.”