Erika Jayne në sezonin 13 të RHOBH Fight With Denise Richards

Klea

Erika Jayne në sezonin 13 të RHOBH Fight With Denise Richards

Amvise të vërteta të Beverly Hills yll Erika Jayne u përpoq të mos angazhohej me Denise Richards gjatë një darke famëkeqe. Por në fund dy zonjat u grindën.

Denisi, i cili bëri disa paraqitje të ftuar për sezonin 13, erdhi për Erika. Ndërkohë, Erika mendoi se mes tyre gjithçka ishte në rregull. Kjo darkë në shtëpinë e Kyle Richards tingëllon legjendare. Nuk është çudi që festa zhvillohet në dy episode. Mezi pres të shikoj!

Denise e nisi, por Erika Jayne e mbaroi

Erika së fundmi ishte e ftuar në podkastin e fanatikës Bravo Meghan McCain, Meghan McCain Has Enter the Chat. Dhe ajo tha gjithçka për konfrontimin e saj me ish-bashkëjetorin e saj të RHOBH. “Denisi erdhi në kërkim të një zënke. Ne ishim duke ngrënë një darkë THC në Kyle [Richards]shtepia e… po ndihesha shume mire dhe Denisi erdhi aty per te grindur dhe me shume miresjellje nuk e bera [engage]”, shpjegoi Erika.

Në vend që ta sulmonte, Erika mendoi se zemërimi i Denisit duhej të ishte drejtuar nga “Teddi [Mellencamp]ose Brandi [Glanville] ose Lisa Rinna” të cilën ajo “nuk kishte topat për të bërë”. Erika vazhdoi: “Unë thjesht kërkova falje dhe ajo ishte shumë e paartikuluar”.

Më në fund, Erika “lëre ta ketë”. Ajo shpjegoi, “Dhe kjo është ajo që shihni në trailer ishte vetëm se, e dini, në darkën e parë kërkova falje. Mora rrugën e lartë.”

Por Denise nuk mbaroi. “Ajo më quajti si një përbindësh i frikshëm, duke thënë se unë i kisha dërguar këto bota në Garcelle. [Beauvais’] bir dhe kjo nuk ishte e vërtetë. I thashë se më vjen shumë keq, nuk jam shumë i sigurt se për çfarë po flisni dhe çfarë i keni bërë familjes time”, tha këngëtarja.

‘Mirë, atëherë e dini, mirë. F*ck it.’ Like nëse kjo është ajo që dëshiron të bësh”, tha Erika. “Si është OnlyFans? Une nuk e di.”

Në trailerin e sezonit 13, Erika tha: “A e dini se janë shtatë dollarë për një pako të zhveshur Denise Richards në OnlyFans?” Ajo vazhdoi, “Ti mendon se nuk do të zbres aq poshtë sa mundem?!” Denisi u përgjigj: “Ti je një grua e keqe.”

Real Housewives of Beverly Hills Sezoni 13 vazhdon të mërkurën në orën 8/7c në Bravo.