Erika Jayne mendon se Kyle dhe Dorit do të riparojnë miqësinë e tyre

Klea

Erika Jayne mendon se Kyle dhe Dorit do të riparojnë miqësinë e tyre

Erika Jayne po lundronte nëpër Amvise të vërteta të Beverly Hills Ribashkimi i sezonit 13. Të paktën, ajo ishte në Pjesën 1. Mbretëresha e Akullit ishte thjesht e lumtur që nuk ishte në sediljen e nxehtë për një herë, edhe nëse do të dilte nga ajo. Megjithatë, Erika e gjeti veten në mes – fjalë për fjalë – të dramës mes tyre Kyle Richards dhe Dorit Kemsley. Nuk ishte një vend i lehtë për të qenë.

Kyle shkoi në ribashkimin e RHOBH me sa duket gati për të lënë një pauzë në miqësinë e saj me Dorit. Teksti ogurzi i Kyle, nënvlerësimi i miqësisë dhe tensioni i këndshëm ishin shenja treguese të telasheve në parajsë. Pavarësisht statusit të vështirë të Kyle dhe Dorit, Erika ka shumë shpresa që të dy mund të riparojnë marrëdhënien e tyre.

Erika është duke vënë bast për një ribashkim

Erika foli për pikëpamjen e saj për miqësinë e ardhshme të Kyle dhe Dorit në një intervistë për E! Online. Pavarësisht mbrapa dhe mbrapa gjatë ribashkimit, Erika nuk mendon se ishte gozhda e fundit në arkivol. “Çdo gjë mund të riparohet me kusht që dy persona të duan ta bëjnë këtë,” tha ajo.

Erika shtoi se ajo beson se Kyle dhe Dorit duhet të bien dakord që të mos tregojnë të kaluarën dhe të punojnë për të ecur përpara që çdo marrëdhënie të riparohet. “Është e mundur të vazhdohet, por duhet të jenë dy njerëz që vërtet duan ta bëjnë këtë,” shtoi ajo.

Erika duket se ka një pikëpamje pozitive këto ditë tani që nuk është në qendër të vëmendjes së RHOBH. Megjithatë, vetëm koha do të tregojë nëse miqësia e Kyle dhe Dorit do të thoshte mjaftueshëm që ata të dëshironin ta riparonin.

Real Housewives of Beverly Hills transmetohet të mërkurën në 8/7c në Bravo.