Erika Jayne lëndoi ndjenjat e Kyle Richards

Klea

Erika Jayne lëndoi ndjenjat e Kyle Richards

Kyle Richards dhe problemet martesore të Mauricio Umansky kanë qenë në qendër të vëmendjes së The Housewives Real of Beverly Hills. Dhe nuk duket se ka ndonjë përmirësim në këtë drejtim. Në fakt, Kyle ka thënë se bashkëshorti i saj nuk është rritur për lidhjen e tyre. Dhe nëse shpresoni se shikuesit do të marrin disa përgjigje në ribashkimin e sezonit 13 të RHOBH, nuk jeni vetëm. Erika Jayne do të donte që i dashuri i saj Kyle të ishte i pjekur në skarë.

Kur Erika ishte e ftuar në Watch What Happens Live, ajo i tha prezantuesit Andy Cohen se donte të shihte Kyle në sediljen e nxehtë. “Si dikush që u ekskreova, do të doja të shihja që të gjithë të kenë të njëjtin trajtim. Unë e dua atë”, tha Erika. “Ajo është një mikesha ime e dashur, por e drejta është e drejtë.”

Sa për Andin, ai nuk kishte asnjë dyshim se Kyle do të ishte i hapur dhe i sinqertë në ribashkim. Të gjithë mund të ëndërrojmë, apo jo? “Plani im nuk është të përçmoj askënd, por gjithmonë bëj pyetjet që duhen bërë”, tha Andy. “Kyle ka qenë shumë i hapur me mua që kur përfunduam xhirimet se ku është ajo me Mauricio.”

Kyle e kuptoi se nga vinte Erika…

Epo, Kyle nuk ishte i lumtur për komentet e shoqes së saj. “Me Erikën, me gjithë vitet që ka qenë në emision dhe ka qenë shoqja ime, ajo kurrë nuk më ka goditur me thikë pas shpine”, tha Kyle për E! Lajme. “Ajo ka qenë gjithmonë mbështetëse dhe unë vërtet i besoj asaj. Dhe unë e konsideroj atë një mik. Dhe unë, sinqerisht – nuk do të gënjej aq i thumbuar. Më lëndoi.”

Ajo vazhdoi, “Sepse po e kaloj javën e vështirë siç është. Kështu që isha pak i ndjeshëm kur e dëgjova këtë.”

Kyle pranoi se Erika i dha një paralajmërim përpara se të transmetohej WWHL. “Unë besoj se ajo kaloi një periudhë kaq të vështirë vitin e kaluar,” shpjegoi Kyle. “Ajo thjesht po thoshte [to Andy], ‘Ti më ke torturuar në thelb. Torturojini të gjithë të tjerët njësoj.” Andi e nxehi Erikën për krimet e supozuara të burrit të saj të larguar, Tom Girardi. Nga ana e saj, Kyle e ka falur Erikën për komentin e saj.

Duket si një gjë e çuditshme të thuash për mikun tënd të mirë. Por ndoshta Erika ishte thjesht Erika. Pasi hoqi dorë nga debati me kolegët e saj për Kreshmën, ndoshta ajo po e kompensonte kohën e humbur.

The Real Housewives of Beverly Hills transmetohet të mërkurën në 8/7c në Bravo.