Erica Mena u pushua nga dashuria dhe hip hop pasi përdori sharje racore

Klea

Erica Mena u pushua nga dashuria dhe hip hop pasi përdori sharje racore

Ju mund të dini Erica Mena nga mandati i saj e tutje Dashuri dhe Hip Hop dhe ndoshta jo karriera e saj e të kënduarit. Por të vërtetat e kujtojnë Erica-n dhe fytyrën e saj qeveritare që nga koha kur shiti rroba për Kardashians.

Erica ka kaluar pothuajse gjithçka, dhe kur them gjithçka, dua të them çdo gjëgjë. Ajo ka pasur marrëdhënie me burra, ka pasur marrëdhënie me gratë. Pastaj ajo takoi ndeshjen e saj në Safaree Samuels derisa ajo romancë shpërtheu.

Të thuash që Erica ka qenë paksa e prekshme do të ishte e thënë butë. Tani ajo ka ikur dhe e ka hequr veten tërësisht nga ekuacioni. Erica hapi gojën për personin e gabuar në kohën e gabuar dhe tani mund të mos shqetësohet më për Dashurinë dhe Hip Hopin. TMZ ka detajet.

L&HH ka nevojë për një moment larg Erica…

Ndërsa Safaree mund ose mund të mos jetë duke i shëruar plagët e tij me Amara La Negra nga Love & Hip Hop Miami, ish-i i tij e ka përfunduar menjëherë dhe me efikasitet kohën e saj në shfaqjen e motrës. Për tani.

MTV është dyshuar me Erica-n pasi ajo u përplas me bashkë-yllin e saj dhe të nominuarin për Grammy, Spice. Ajo tundja e kokës me Grammy ndoshta i goditi nervin e fundit Erica-s dhe ajo nuk po punonte me shumë në fillim.

Gjatë një episodi të fundit, Erica dhe Spice po ziheshin për gjëra familjare. Tani Spice bëri komentoni për një nga fëmijët e Erica-s, dhe kjo zakonisht është një shkas mjaft i ashpër për t’u larguar. Kur Spice la të kuptohej se djali i Erikës nuk e donte atë, Erica u zbeh. Ajo ktheu një tavolinë dhe më pas vazhdoi ta quante Spice një majmun – që ishte kur u fikën dritat për të ardhmen e saj.

Spice është e zezë dhe Erica është afro-latine. Skena e sherrit bëri që shumë njerëz që shikonin të zemëroheshin me të drejtë. Menjëherë fansat e serialit kërkuan të fshinin dyshemenë me Ericën dhe kontratën e saj të mbetur me Love & Hip Hop pas fyerjeve racore. Shfaqësit dëgjuan shikuesit.

Emisioni lëshoi ​​një deklaratë përmes Instagramit duke thënë se Erica është shkarkuar. Deklarata thoshte: “Ekskreti i Love & Hip Hop nuk i është shmangur kurrë bisedave të vështira në komunitetin tonë. Duke punuar krah për krah me partnerët tanë, shikuesit do të shohin ndikimin e komenteve të Erica Mena-s në 3 episodet e fundit të sezonit. Efektive menjëherë, ajo nuk do të shfaqet në sezonin e ardhshëm të Love & Hip Hop: Atlanta.”

Deklarata:

Pra, do të mendonit se kjo do t’i jepte fund gjërave, apo jo? Jo. Ana tjetër e monedhës gjeti njerëz të frustruar.

Një person iu përgjigj postimit në Instagram, “Por ju fituat ndikim nga transmetimi i tij. Është e qartë se nuk e keni parë çështjen përpara se të transmetohej. Por tani po? Wow low blowww. Kjo është arsyeja pse unë as nuk e shikoj këtë shfaqje. Ju djema përfitoni nga këto prishje të ppls për para, pastaj i pushoni kur nuk merrni komentet që dëshironit smh. E tmerrshme. Beje me mire!!”

Mbani në mend, L&HH ka disa ekskluzivitete dhe kjo nuk do të thotë se historia e Erica ka mbaruar. Ajo mund të kthehet në Nju Jork ose të paraqitet në Miami. Përveç që Erica u pushua nga puna, ajo u arrestua së fundmi së bashku me yjet e L&HH për një zënkë në një klub në Atlanta.