Eric Funderwhite

Klea

Eric Funderwhite NDALOHET nga Reunion, Prodhuesit e 'Vanderpump Villa' të tërbuar nga historia e sulmeve kriminale

Eric Funderwhite NDALOHET nga Reunion, Prodhuesit e 'Vanderpump Villa' të tërbuar nga historia e sulmeve kriminale

Vilë Vanderpump yll, Eric Funderwhitethuhet se u ndalua të xhironte ribashkimin e Sezonit 1.

37-vjeçari, i cili punon si menaxher i kalasë në Lisa Vanderpump's Pasuria e fshatit francez, është një nga dymbëdhjetë personat e përfshirë në reality show-n e ri.

Eric Funderwhite

Hulu publikoi tre episodet e para të Rregullat e Vanderpompës spinoff më 1 Prill, me episodet e reja që bien çdo javë.

Një burim tha për US Sun se grupi filmoi ribashkimin e parë të shfaqjes të hënën, më 15 prill në Los Angeles.

Insajderi i tha gazetës – “Eric ishte i paftuar nga Vilë Vanderpump regjistrimi i ribashkimit për shkak të TRO-së së tij (urdhri i përkohshëm ndalues). Prodhuesit u tërbuan për lajmin tronditës, kështu që e ndaluan atë.”

Eric Funderwhite

Këshilltari shtoi – “Nëse ka një sezon të dytë, ai ka shumë të ngjarë të mos kthehet.”

Eric dukej se ishte i vetmi që mungonte në mbledhjen e ribashkimit.

Tifozët i kërkuan Hulu-së të sëpatën Eric pasi mësuan për akuzat për abuzim dhe sulm që çuan në urdhrin mbrojtës.

Kasti përfshin miksologë, Andre Mitchell dhe Telly Hall, shefi ekzekutiv Anthony Barsous kuzhinier, Caroline Byl, serveri kryesor, Marciano Zeshkane, serverat, Priscila Ferrari dhe Hannah Fouch, organizatorët e ngjarjeve, Gabriella Sanon dhe Stephen Alsvigdhe kujdestaret e shtëpisë, Grace Cottrell dhe Emily Kovacs.

Eric Funderwhite

Eric'E kaluara me kuadrate ka të ngjarë të jetë në qendër të vëmendjes gjatë ribashkimit, pasi anëtarët e kastit dukeshin të ishin në errësirë ​​gjatë xhirimeve në Chateau Rosabelle.

Data e premierës për Vilë Vanderpump Ribashkimi ende nuk është shpallur, por episodi i fundit pritet të publikohet më 20 maj.

Kërkesa për TRO-në është depozituar nga ish-i i tij, i cili nuk është identifikuar, më 13 nëntor 2020. Urdhri ka qenë aktiv deri më 28 dhjetor 2020 kur u pushua.

Eric Funderwhite

Eric Sipas dokumenteve të marra nga gjykata, dyshohet se e ka “sulmuar fizikisht” gruan dhe dyshohet se i ka nxirë sytë.

Erikut Ish-i pretendoi se ai u bë “edhe më agresiv” gjatë një faze të marrëdhënies së tyre dhe “vazhdoi ta abuzonte psikologjikisht dhe verbalisht” atë. Gruaja, e cila pretendoi se Eric një herë “pështyu” në fytyrën e saj, vuri në dukje se e tij veprimet e supozuara ishin “të dëmshme për shëndetin tim mendor”.

Eric ndau se ishte i sapo divorcuar në emision, por nuk dha asnjë detaj për marrëdhëniet e tij të mëparshme. Ai ishte i martuar nga shtatori 2019 deri në nëntor 2022.

Eric Funderwhite

Ish-i i tij bëri kërkesë për divorc pasi u zhvendos në një shtet tjetër. Ajo u finalizua vetëm disa muaj më parë Vilë Vanderpump filloi prodhimi, më 9 shkurt 2023.

E ardhmja e serialit spinoff mbetet e pasigurt, pasi planet për një sezon të dytë ende nuk janë konfirmuar.

E dashura e Eric Funderwhite

Lisa Vanderpump, i cili shërben si producent ekzekutiv dhe anëtar i kastit, kohët e fundit i tha Decider se ajo mund të “kishte një shtëpi tjetër plot me staf që pret t'i zëvendësojë ata”.

“Shumë mund të mos e dinë këtë, por”Vanderpump Villa' është në fakt një provë për të parë nëse mund të jetë një shfaqje aq e madhe sa 'Rregullat e Vanderpump”, tha një i brendshëm për The US Sun. “Lisa po vëzhgon reagimin e audiencës.”

Episodet premierë të shfaqjes sollën mbi 1.3 milion shikues, por numrat që atëherë kanë rënë në mes 930 mijë në 988 mijë për episodet më të fundit.