Emma Slater mendon se gjyqtarët e DWTS nënvizuan Mauricio Umansky

Klea

Emma Slater mendon se gjyqtarët e DWTS nënvizuan Mauricio Umansky

Duke kërcyer me yjet pro Ema Slater është i pasionuar. Ajo është gjithmonë e gatshme të tundë me zë të lartë gjyqtarët. Dhe ajo dhe partneri i saj për sezonin 32, Mauricio Umanskypo kalojnë një kohë të vështirë.

Ylli i Real Housewives of Beverly Hills dhe Emma ishin në dy vendet e fundit gjatë premierës së DWTS. Dhe le të themi se salsa Latine e Natës së Mauricios nuk ishte e shijshme. Ai humbi në mes të vallëzimit.

Por në të vërtetë nuk ishte faji i tij. E gjitha ishte për shkak se traileri i sezonit 13 RHOBH ra. Ky sezon fokusohet në Mauricio dhe vështirësitë e tij martesore me gruan e tij, Kyle Richards.

Pse rezultatet e gjyqtarëve nuk përputhen me reagimet?

Mauricio dhe Emma kërcenin një foxtrot gjatë Javës Motown. Ai mori komente inkurajuese nga gjyqtarët. Por rezultatet tronditën Emën dhe Mauricio. Ema i tha Julianne Hough se ishte “pak konfuze.com”.

Në një postim në Instagram Live, Ema i tregoi ndjenjat e saj. “Ndihem pak i dëshpëruar sepse sado që e respektoj të gjithë rezultatin, e respektoj shumë… ai nuk bëri asnjë hap të gabuar në atë foks. Isha shumë i hutuar, ai performoi me të vërtetë sa kaq mirë korniza e tij ishte e mahnitshme.”

“Është vërtet konfuze kur marrim pesëshe. Ky është rezultati më i ulët që është dhënë [so far] sonte.” Mauricio mori një pesë nga dy gjyqtarë. Ajo shtoi, “Mauricio bëri një foxtrot vërtet të mirë dhe nuk mendoj se ai e meritonte atë.”

Duke mbajtur lart shpirtrat e Mauricios

Në një tjetër Live në Instagram, Ema ka vlerësuar partnerin e saj. “Para së gjithash, ju e shtypët atë, ju absolutisht e shtypët. Unë dua që ju të dëgjoni Carrie Ann [Inaba] dhe jo Derek [Hough] dhe Michael [Strahan] sepse kishe rikthimin më të mrekullueshëm”, tha ajo. “Ju vërtet mund të kërceni. Kështu tha Carrie Ann. Ishte larg nga më e mira që keni bërë.”

Pastaj Ema erdhi për gjyqtarët. “Jemi pak të hutuar në lidhje me rezultatet. Kishim disa pesëshe aty”, tha Ema. “Djema, unë jam një balerin profesionist, kam kohë që jam në spektakël. Isha super i hutuar.”

Ajo vazhdoi, “Kështu janë të gjithë këtu, kjo është një lloj atmosfere, është e çuditshme. Ne i respektojmë dhe i duam gjyqtarët, por … nuk e di pse ata ishin të ashpër me ju sot.” Të gjithë dukeshin të habitur nga rezultatet.

Mauricio u përgjigj: “Isha mirë sot, meritova një pushim të vogël.” Epo, fansat e votuan atë, kështu që ne do të shohim se çfarë ka dyshja në rezervë për Disney 100 Week.

Dancing with the Stars vazhdon të martën në ABC dhe Disney+.