Ylli i "RHOC" Jennifer Pedranti kërkon sanksione ligjore në betejën e çrregullt të divorcit me bashkëshortin e huaj!

Klea

Emma Slater flet për marrëdhënien e saj me Mauricio Umansky!

Emma Slater flet për marrëdhënien e saj me Mauricio Umansky!

Mes thashethemeve dhe spekulimeve të shumta, Emma Slaterkërcimtarja e njohur dhe ylli i realitetit televiziv, ka shprehur dëshirën e saj për ta mbajtur lidhjen e saj me Mauricio Umansky të qëndrueshme 'përgjithmonë', duke ndezur kuriozitet dhe intriga si mes fansave ashtu edhe ndjekësve.

Emma Slater dhe Mauricio Umansky

Emma Slater foli sinqerisht për lidhjen e saj me Mauricio UmanskyGara për të fshirë MS Gala:

“Unë vërtet mendoj se Mauricio është dikush që do të jetë në jetën time përgjithmonë. Ne vërtet klikojmë.” Ajo ndau me Us Weekly. “Kemi kaluar kohë të vështira në të njëjtën kohë së bashku dhe kemi qenë të besuarit e njëri-tjetrit. Ishte një sezon vërtet i bukur. E vështirë për të dy ne, por jemi vërtet mirënjohës që kishim njëri-tjetrin.” Ajo shtjelloi më tej natyrën e marrëdhënies së tyre duke shpjeguar, “Ju afroheni vërtet me partnerët tuaj në sezon”.

Emma Slater dhe Mauricio Umansky

Ema mbështetur e Mauricios komente, duke theksuar lidhjen e thellë të krijuar gjatë stërvitjes së tyre intensive të kërcimit:

“Djema që nuk e kuptoni, është intensive. Sikur të krijoni një lidhje shumë të veçantë. Dhe unë mendoj se ne jemi personalitete të ngjashme, kështu që ne kemi një marrëdhënie super mbështetëse. Ne jemi padyshim aty për njëri-tjetrin. Dhe është e bukur, kjo është një gjë e mrekullueshme.” Ajo gjithashtu vuri në dukje e Mauricios prania mbështetëse gjatë “DWTSturneu, duke theksuar miqësinë e tyre të fortë: “Ai është një person kaq i mrekullueshëm. Ne kemi një miqësi aq të mirë sa do të thoshte shumë që ai mundi të vinte në (DWTS) turne dhe mbështetje gjithashtu.”

Emma Slater dhe Mauricio Umansky

Pas kësaj, Mauricio dhe Ema i adresoi thashethemet e rrotulluara për takime kokë më kokë. Në një Story në Instagram të datës 26 tetor, Mauricio sqaroi, “Ne duam të trajtojmë këtë histori, të gjithë këtë gjë, duke dalë dhe për nëse apo jo Ema dhe unë jam duke u takuar – nëse kemi dalë në një takim. Për qartësi të plotë, ne nuk po takohemi… Ne jemi vërtet miq të mirë. Ne kemi kërcyer së bashku për gjashtë javë, katër orë në ditë, çdo ditë.”

Emma Slater dhe Mauricio Umansky

Mauricio Umansky po shkëlqente gjatë një ribashkimi zemre me Emma Slaterish i tij Dancing With the Stars partneri, në prapaskenë në DWTS Turne live 2024 atë Slater është duke pritur.

Emma Slater35-vjeçarja është shprehur e emocionuar në Instagram, duke ndarë një foto me Umansky53. Ajo i ka shkruar,

“Shumë i lumtur të shoh @mumansky18 mbrëmë në DWTS turneu 😆😆😆😆 ahhhh super mirënjohës që ishim partner në shfaqje, nëse e takuat tashmë e dini se ai është thjesht më i miri,” dhe shtoi, “Annnnnd ai vodhi shfaqjen vetëm duke qenë në audiencë 😂😂😂😂”.

Emma Slater dhe Mauricio Umansky

Umansky dhe Slater konkurruan më parë së bashku gjatë sezonit 32 të Duke kërcyer me yjetku mahnitën publikun me performancat e tyre deri në eliminimin e tyre në “Monster Night”.

Kjo miqësi fitoi një rëndësi të veçantë në dritën e thashethemeve përreth e Mauricios në vështirësi martese me Kyle Richards, e cila kishte bërë bujë. Kyle trajtoi situatën gjatë Amvise të vërteta të Beverly Hills Ribashkimi i sezonit 13, duke zbuluar ndjenjat e saj për foton e Mauricio dhe Ema që ndezi thashethemet: “Nuk u ndjeva mirë.”