Emma Slater dëshiron Mauricio Umansky në jetën e saj 'Përgjithmonë'

Klea

Emma Slater dëshiron Mauricio Umansky në jetën e saj 'Përgjithmonë'

Duke kërcyer me yjet Sezoni 32 ishte një për librat. Me shumë momente të paharrueshme nën rripin e saj, marrëdhënia mes Mauricio Umansky dhe Emma Slater e bëri atë veçanërisht prekëse për fansat e TV realitetit.

Në atë kohë, lajmi për martesën e vështirë të Mauricios me Kyle Richards ishte ende disi i sapolindur. Si i tillë, fansat e Real Housewives of Beverly Hills u bënë banane kur dukej se Mauricio dhe Emma ishin të fejuar në një marrëdhënie romantike.

Të dy u panë të kapur për dore pas një nate jashtë. Natyrisht, të gjithë u hodhën në të njëjtin përfundim. Të dy u përpoqën të shuanin thashethemet. Fatkeqësisht, përpjekjet e tyre vetëm sa i acaruan gjërat më tej. Muaj më vonë, gjërat duken ende të diskutueshme mes të dyve.

Ema përshkruan lidhjen e saj të veçantë me Mauricio

Më 10 maj, Emma u shfaq në Garën për të fshirë MS Gala në Fairmont Century Plaza. Ndërsa ishte atje, Us Weekly pati mundësinë të fliste me të. Ndoshta pritej, biseda u kthye drejt Mau. “Unë me të vërtetë mendoj se Mauricio është dikush që do të jetë në jetën time përgjithmonë,” tha Emma.

“Ne vërtet klikojmë. Kaluam kohë të vështira në të njëjtën kohë së bashku dhe ishim të besuarit e njëri-tjetrit. Ishte një sezon vërtet i bukur. E vështirë për të dy ne, por jemi vërtet mirënjohës që kishim njëri-tjetrin.”

Emma pak a shumë e përgjithësoi këtë lidhje duke thënë: “Ju afroheni shumë me partnerët tuaj në sezon”. Sigurisht, për Emën dhe Maun, kjo afërsi shtrihej përtej sezonit të tyre së bashku. “Ai është një person kaq i mrekullueshëm. Ne kemi një miqësi aq të mirë sa do të thoshte shumë që ai mundi të vinte në [DWTS] turne dhe mbështetje gjithashtu.”

The Real Housewives of Beverly Hills po transmetohet në Peacock ndërsa Dancing with the Stars është në dispozicion në Disney+.