Emily Simpson zbulon teorinë e saj rreth marrëdhënies së Shannon Beador

Klea

Emily Simpson zbulon teorinë e saj rreth marrëdhënies së Shannon Beador

Shannon Beador’s marrëdhënie me John Janssen ka qenë një temë e nxehtë në mesin e bashkë-yjeve të saj Real Housewives of Orange County. Ndërsa Heather Dubrow po fajësohej për thashethemet, shumica e aktorëve ishin në diskutim. Shannon-it e shqetësoi shumë.

Shannon u habit kur John u nda me të në vitin 2022. Pas lidhjes për tre vjet, Shannon kishte shpresuar që ata të ishin drejtuar drejt altarit. Natyrisht, Gjoni nuk po ndiqte atë rrugë.

Dyshja qëndruan jashtë kontaktit për disa muaj. Pastaj ata filluan të darkonin së bashku. “Ne nuk jemi përsëri bashkë, por kemi kaluar mjaft kohë së bashku në dy muajt e fundit,” shpjegoi Shannon. “Ne e shohim njëri-tjetrin shpesh.”

Emily ka një teori për Shannon dhe John

Në RHOC të Shannon-it, Gina Kirschenheiter dhe Emily Simpson u shfaq në Watch What Happens Live. Prezantuesi Andy Cohen i kërkoi ata të luanin një lojë emocionuese të “E vërteta ose Emily ha një kastravec”. Nëse Gina ose Emily vendosnin të mos përgjigjeshin, Emily do të hante një kastravec të rruar. Natyrisht, kjo është njëfarë hije për veprimet e dehura të Emily-t në festën e nisjes së Heather për rrjetin e saj, HD.

Andi rrotulloi timonin dhe Emily u pyet: “Cili mendoni se ishte flamuri më i madh i kuq në marrëdhënien e Shannon dhe John?” Ajo u përgjigj: “Oh, Zoti im. Ka kaq shumë. Dua të them se ata ndahen gjatë gjithë kohës.”

Gina shtoi: “Fakti që ata nuk janë bashkë.” Duh. Por më pas Emily derdhi pak çaj.

“Jo, por unë mendoj se ata janë bashkë,” tha ajo. “Oh, ata janë sot?” pyeti një Gina e hutuar.

“Unë mendoj kështu,” tha Emily. Natyrisht, Andi e pyeti Emily-n. “Oh me te vërtetë? Dhe ata po bëjnë sikur nuk janë bashkë që të mos kenë nxehtësi?” ai pyeti.

Ylli i RHOC u përgjigj: “Nuk e di. Ndoshta.” A ishin marinuar këta tranguj në serumin e së vërtetës? “Epo, duket sikur ju e dini,” tha Andi.

“Une nuk e di. Unë do të ha më shumë kastravec, “tha Emily ndërsa fuste më shumë në gojë. Kjo përfundoi atë linjë të pyetjeve.

A mund të takohen Shannon dhe John nën radar? Kjo është një teori interesante pasi ata kalojnë kohë së bashku. Dikush duhet ta godasë këtë rast. Ku është Meghan King dhe aftësitë e saj të zbulimit kur keni nevojë për të?

Real Housewives of Orange County vazhdon të mërkurën në 8/7c në Bravo.