Emily Simpson akuzon John Janssen se e ka quajtur Shannon Beador 'Të trashë'

Klea

Emily Simpson akuzon John Janssen se e ka quajtur Shannon Beador ‘Të trashë’

Amvise të vërteta të Orange County Sezoni 17 vazhdon, me disa akuza të rënda. Emily Simpson pretenduar se John Janssenish i dashuri i Shannon Beador, e kishte quajtur atë “të trashë” dhe/ose “jotërheqëse” gjatë kohës së tyre së bashku. Ndodhi pasi xhirimet morën një kthesë të vështirë, pasi Shannon theu murin e katërt dhe kërkoi falje për partnerin e saj të atëhershëm nga kolegët e saj.

A po financonte Shannon John?

Heather Dubrow tha në një rrëfim gjatë episodit 10 të sezonit 17: “Shannon paguan për gjithçka, dinamika e familjes nuk është e mirë dhe ai nuk ka fjetur kurrë dhe djali i tij jeton me të, kështu që ajo nuk shkon atje”. Ndërsa kjo ishte shqetësuese, ajo nuk kapërceu një vijë të caktuar. Kjo erdhi me pretendimet e Emily.

“[John] thirrur [Shannon] emrat dhe tha se ajo është e shëndoshë ose jo tërheqëse, “tha Emily ndërsa u emocionua dukshëm. “Unë nuk ndihem sikur ai ka investuar në marrëdhënien e tyre, dhe ndihem sikur ajo po humb kohën e saj dhe ndjej se ajo mund të bëjë më mirë.”

Sido që të jetë e vërteta, Shannon dhe John nuk janë më një artikull. Megjithatë, ata vazhdojnë të dalin së bashku, duke shijuar kohën e tyre si miq – edhe nëse vajzës së John nuk i pëlqen që Shannon të jetë në foto.

Komentet e rrëfimit erdhën mes një episodi kaotik, në të cilin Shannon u zemërua për zonjat që flisnin për marrëdhënien e saj. Ajo tha se John ishte një person “privat” dhe më parë kishte pohuar se komentet që transmetoheshin se ata kishin probleme do të ishte fundi i marrëdhënies së tyre. Për mua, ndëshkimi i një partneri për të folur me miqtë e tyre për problemet e marrëdhënieve është një flamur i madh i kuq. John është mjaft i mençur për të ditur se Shannon është në një reality show.

Nga ana e saj, Emily pohoi se ajo thjesht donte të ishte një shoqe e mirë. “Unë mund ta ndihmoj atë,” tha Emily. “Unë mund të avokoj për të, por ajo nuk do të na lejojë.” Juria është e paqartë nëse ajo është e vërtetë, apo thjesht donte të bënte një televizion të mrekullueshëm.

Real Housewives of Orange County vazhdon të mërkurën në 8/7c në Bravo.