Emily Simpson akuzon Heather Gay për 'aktrimin' në finalen e RHOSLC

Klea

Emily Simpson akuzon Heather Gay për ‘aktrimin’ në finalen e RHOSLC

Unë jam ende në një nivel të lartë nga Amvisat e vërteta të Solt Lake City Përfundimi i sezonit 4. Jo vetëm që Monica Garcia u ndesh e vetme me pjesën tjetër të kastit kryesor gjatë darkës së tyre të fundit në Bermuda, por ajo në kuptimin e plotë të fjalës SHKRUAJË tryezën.

Kur Heather Gay zbuloi se Monica ishte fytyra pas Reality Von Tease – një llogari thashetheme që ka tronditur zonjat SLC që nga viti 2020 – ajo vendosi të planifikonte një nga heqjet më të egra të amvisave në histori. Jo, seriozisht – kjo vajzë kishte një filtër sepia dhe një ëndërr. Ishte kaq dramatike.

Por, edhe pse shumica e tifozëve të Housewives janë përfolur për performancën mbresëlënëse të Heather, disa yje të Bravo kishin disa gjëra për të thënë.

Tamra thotë se Emily duhet të jetë e përgatitur të veprojë në RHOC 18

Gjatë episodit të saj të fundit të podcast-it, Two Ts In A Pod, Tamra Judge kërkoi bashkë-yllin e saj Real Housewives of Orange County, Emily Simpson, për të biseduar rreth finales së RHOSLC. Kur ishte koha për të diskutuar rolin e Heather si kryesuesja e finales, vajzat nga Kalifornia me sa duket hodhën pak hije.

“Aktrimi i saj ishte jashtë listave”, tha Emily përpara se t’i jepte yllit të RHUGT mbështetjen e saj për “lehtësimin e të gjithë historisë” nga fillimi në fund.

Me të gjitha skandalet që rrethojnë zonjat OC tani, Tamra pyeti veten nëse performanca e Heather do ta frymëzonte Emily-n të jepte performancën e saj dramatike gjatë sezonit të tyre të ardhshëm të 18-të.

“Do të më duhet ajo energji këtë sezon, Emily,” tha Tamra përpara se të bënte shaka, “” Ju djema, duhet t’ju them diçka për John Janssen.”

Por përkundër thashethemeve dhe mërmërimave të fundit rreth marrëdhënies (të rastësishme?) të Alexis Bellino-s dhe John-it, Emily tha se nëse do ta kanalizonte Heather Gay-n e saj të brendshëm për sezonin e ardhshëm, nuk do të ishte për John. “Ndjehem sikur ka njerëz më të errët në kastin tonë.”

Ribashkimi i Sezonit 4 të “The Real Housewives of Salt Lake City” fillon të martën, më 9 janar, në orën 8/7c në Bravo.