Thomas Ravenel

Klea

EKSKLUZIVE: Thomas Ravenel shpjegon pse e quajti yllin e ‘Southern Charm’ Leva Bonaparte ‘Mërzitëse’

EKSKLUZIVE: Thomas Ravenel shpjegon pse e quajti yllin e ‘Southern Charm’ Leva Bonaparte ‘Mërzitëse’

Thomas Ravenel mori në shënjestër Leva Bonaparte gjatë fundjavës – duke e quajtur restorantin “të mërzitshëm”, ndërsa bën një goditje me të Bukuria e Jugut vlerësime të ulëta dhe AllAboutTheTea.com ka historinë ekskluzive.

Thomas Ravenel

Sipas Sharmi jugor alum, ai u shkaktua pasi pa një intervistë video të Leva Bonaparte duke bërë komente përçmuese për të.

Thomas Ravenel

Thomas Ravenel shkoi në Twitter dhe lëshoi, duke shkruar – “Sapo pashë përditësimin më të fundit Sharmi jugor dhe nuk mund të besoj se personi më i mërzitshëm ekziston ende Leva.” Ai gjithashtu iu përgjigj një fansi i cili vuri në dukje se seriali Bravo kishte “që atëherë ishte i mërzitshëm [Thomas] u largua.”

Ai u përgjigj: “Pse do ta thuash këtë? Ndoshta [because] shikueshmëria shkoi nga 1.5 milion në 250 mijë??”

Faqja e gjashtë u nda më vonë Thomas’ vërejtje në Instagram, të cilat e nxitën Amvise të vërteta të Majamit yll, Guerdy Abraira45, për të mbrojtur Leva. Personaliteti i Peacock brohoriti për restorantin e Charleston, duke shkruar—“…por shumë i suksesshëm – do ta marr atë … të dua [Leva Bonarparte].”

Leva vuri në dukje e Guerdy fjalë inkurajuese dhe iu përgjigj Thomas’ diss në seksionin e komenteve të postimit.

“lol, kur meshkujt 60-vjeçarë vazhdojnë të ndjekin femrat, është e çuditshme… apo jo?” ajo pyeti. “Nuk ka kuptim të rendisësh atë që e bëri atë një televizor të mrekullueshëm, do të ishte pak, e dua që ai ende të sintonizohet. Uroj mirë ju dhe fëmijët Thomas. Zoti Shpejtë.”

Thomas Ravenel

AllAboutTheTea.com kontaktoi Thomas Ravenel për koment dhe ja çfarë kishte për të thënë.

“Të shtunën, pashë një videoklip të shkurtër të Leva duke u intervistuar dhe ajo tha disa gjëra të vrazhda dhe shpërfillëse për mua, të cilat më tronditën sepse mendova se ishim të përzemërt.” Ai shtoi, “E ftova edhe të filmonte një skenë darke në sezonin e parë dhe ajo më përshëndeti gjithmonë me dashamirësi dhe respekt – kështu që të dëgjoja të më nënçmonte ishte shumë e pakëndshme.”

“Më kapi në befasi sepse besoja se marrëdhënia jonë ishte miqësore. Unë komentova në Twitter nga zhgënjimi, por sinqerisht besoja se ajo ishte më e mirë se kaq. Megjithatë, unë nuk mbaj asnjë qëllim të keq ndaj Leva.” Thomas përfundoi.

Leva Bonaparte

Thomas ishte një anëtar origjinal i kastit dhe u shfaq në reality show Bravo për pesë sezone. Ai gjithashtu bëri paraqitje të shkurtra gjatë sezonit 7. Ish-i dhe nëna e dy prej fëmijëve të tij, Kathryn Denisdoli nga seriali pas sezonit 8.

Në maj 2023, AllAboutTheTea.com raportoi ekskluzivisht këtë Thomas iu dha kujdestaria e përhershme e dy fëmijëve të ish-çiftit, Kensington Calhoun Ravenel9, dhe Saint Julien Rembert Ravenel7.

Kathryn Denis

Leva Bonaparte vazhdoi te shënoni spinoff Bravo, Mikpritja jugore, i cili debutoi në dhjetor 2022. Shfaqja pasoi Leva ndërsa ajo grindej stafin e saj më të madh se jeta në klubin e saj në Charleston, Republic. Ajo dhe bashkëshorti Lamar, 46 vjeç, zotërojnë katër restorante në rrugën e famshme King Street në Charleston, por Republika siguroi sfondin për e Levës projekt i ri.

Leva Bonaparte

Leva, i cili do të shfaqet në sezonin e ardhshëm të nëntë të Bukuria jugore, pranoi në atë kohë se ajo dhe bashkëshorti i saj “nguronin” të shfaqeshin së bashku në kamera, jo për shkak të mënyrës sesi producentët do ta portretizonin historinë e tyre, por sepse ajo besonte se “ne jemi disi të mërzitshëm”.

Ajo rrëfeu për Us Weekly – “Janë shumë mami dhe babi këtu”.

Sharmi jugor Sezoni 9 jep premierë të enjten, 14 shtator në orën 21:00 ET në Bravo.