EKSKLUZIVE: Ryan Serhant ngacmon shfaqjen e re që zotëron Manhattan

Klea

EKSKLUZIVE: Ryan Serhant ngacmon shfaqjen e re që zotëron Manhattan

Ryan Serhant po vjen në Netflix! Manjati i pasurive të paluajtshme ka bashkëpunuar me shërbimin e transmetimit për të sjellë një seri të re të freskët dhe emocionuese në platformë. Zotërimi i Manhatanit, e cila do të shfaqet premierë të premten, më 28 qershor, fokusohet në një grup agjentësh të talentuar dhe ambicioz në ndërmjetësimin e Ryan’s New York City Serhant. Seriali është shfaqja e parë e pasurive të paluajtshme me bazë në NYC në platformë.

Në trailerin e publikuar në fillim të këtij muaji, shikuesit panë një paraqitje të shkurtër të stilit të jetës me ritëm të shpejtë të ndërmjetësimit të Serhant. “Nëse nuk mund të shesësh, nuk mund të jesh këtu,” thotë Ryan në një rrëfim.

Reality Tea pati mundësinë të bisedonte me Ryan për serialin përpara premierës së së premtes. Ja gjithçka që ai kishte për të thënë…

Çfarë mund të presin shikuesit nga Owning Manhattan në Netflix?

Në intervistën tonë, Ryan ngacmoi një sezon të parë dinamik, duke na thënë se drama do të jetë e bollshme.

“[It is] prona e paluajtshme më e çmendur që keni parë ndonjëherë. Drama më e madhe që keni parë ndonjëherë në një reality show televiziv në vendin e punës. Dhe ndoshta shfaqja më e patundshme e pasurive të paluajtshme që keni parë, “tha ai.

Shikuesit panë një vështrim të brendshëm të një prej pronave luksoze të shfaqjes në trailer. Ryan solli një grup agjentësh në “apartamentin më të shtrenjtë në botë”, duke u shitur për 250 milionë dollarë. Ylli i Bravo nxiti punonjësit e tij duke zbuluar se agjenti që shet pronën do të marrë 10 milionë dollarë.

Qyteti i Nju Jorkut njihet si mjaft i kushtueshëm. Në shtator 2023, uebsajti i stilit të jetesës Elite Traveler e renditi NYC si një nga tregjet më të dëshirueshme të pronave në botë. Shikuesit mund të presin të shohin disa prona skandaloze, luksoze të ekspozuara këtë sezon.

Si është të jesh shefi i vetes?

Zotërimi i Manhattan-it ka të bëjë me atë që Ryan të largohet vetë dhe të fillojë kompaninë e tij. E pyetëm për përfitimet dhe kurthet e të qenit shefi i vetvetes.

“Pjesa më e mirë është se mund të bëj çfarë të dua kurdo që të dua,” tha ai. “Pjesa më e keqe është se nuk mund të bëj asgjë që dua, sepse të gjithë tani po mbështeten tek unë. Është e ndërlikuar.”

Ndonëse mund të mos jetë një punë e lehtë, duket se i vjen natyrshëm ish-yllit të Bravo. Kasti i Owning Manhattan nuk kishte veç fjalë të mira për të thënë për udhëheqjen e tij në intervistën tonë ekskluzive.

“Ai është personi më i mirë për të punuar ndonjëherë,” tha agjentja Chloe Tucker Caine, e cila ka qenë me Ryan që nga fillimi i Serhant. “Nuk mund të kërkoja një shef dhe mentor më të mirë.”

Çfarë e bën dikë një agjent të suksesshëm?

Ryan e njeh biznesin e pasurive të paluajtshme si në fund të dorës së tij, kështu që ne ishim kurioz të dinim se çfarë e bën dikë të suksesshëm në shitjen e pronave.

“Ata duhet të kenë një ndjenjë vërtet, vërtet të fortë ndjeshmërie,” tha ai. “Ata duhet të kenë entuziazëm të jashtëzakonshëm. Ju duhet të ngriheni nga të qenit poshtë çdo ditë në këtë biznes. Duhet të vazhdosh veten. Është një e vështirë. Ju punoni 18 orë në ditë, shtatë ditë në javë. Nuk ka rrogë, nuk ka përfitime. Ju duhet të hani atë që vrisni, kështu që duhet të jeni në gjendje të qëndroni energjik pa marrë parasysh çfarë.”

Çfarë e bën unik Netflix’s Owning Manhattan?

Ryan nuk është i huaj për botën e realitetit televiziv. Ai është shfaqur në programe të shumta Bravo, duke përfshirë Listing Milion Dollar, Sell It Like Serhant dhe Ryan’s Renovation. Ne folëm me të se si Owning Manhattan dallon nga shfaqjet e tjera të pasurive të paluajtshme.

“Për një, është i vetmi emision i pasurive të paluajtshme të qytetit të Nju Jorkut në TV kudo në botë. Është gjithashtu shfaqja e parë e pasurive të paluajtshme të Netflix në Nju Jork,” tha ai.

Ai foli se si të qenit producent në Owning Manhattan i ofroi atij më shumë hapësirë ​​për të treguar historinë në një mënyrë unike.

“Ky është reality show im i pestë. Katër të parat ishin me Bravo. Më duhet të bëj shumë gjëra [on this show] si producent, gjë që nuk mund ta bëja kurrë me Bravo”, tha ai. “Kjo shfaqje tregohet nga lart poshtë. Është thënë në stilin Netflix. Aty [are] tetë episode por është si të shikosh një dokumentar. Eshte e mrekullueshme. Është me të vërtetë, shumë e lezetshme.”

Zotërimi i Manhattan është i disponueshëm për t’u transmetuar në Netflix nga 28 qershori.