Leah McSweeney]

Klea

EKSKLUZIVE: Leah McSweeney NUK është në negociata për rikthimin e ‘RHONYC’ mes thashethemeve

EKSKLUZIVE: Leah McSweeney NUK është në negociata për rikthimin e ‘RHONYC’ mes thashethemeve

Një thashetheme e fundit që pretendon se Leah McSweeney është në bisedime për t’u ribashkuar Amvise reale të qytetit të Nju Jorkut është zbardhur dhe AllAboutTheTea.com ka detaje ekskluzive.

Leah McSweeney

Bravo ekzekutiv, Andy Cohennjoftoi në një intervistë në Mars 2022 me Variety se shfaqja do të fillonte nga e para me një kast krejt të ri dhe se një spinoff i “Trashëgimisë” do të ishte i afërt.

Ai shpjegoi – “Unë mendoj se nëse shikoni ndonjë serial, ku vlerësimet po bien javë pas jave ndërsa seriali vazhdon, dhe reagimet e shikuesve po rriten të zhgënjyer në mediat sociale, etj. – Unë mendoj se ishte një flamur i madh i kuq për NE.”

Leah McSweeney

Projekti “Legacy” u rrëzua pasi negociatat midis rrjetit dhe anëtarëve të ardhshëm të kastit ngecën, por disa veteranë të RHONY do të shfaqen në një sezon të ardhshëm të “Real Housewives: Ultimate Girls Trip”. Lea u shfaq në sezonin 3 të serialit Peacock.

Leah McSweeney

Ndërkohë, seriali i rinovuar u shfaq premierë në korrik me anëtarët e rinj të kastit, Ubah Hassan, Erin Lichy, Jenna Lyons, Jessel Taank, Brynn Whitfielddhe Sai De Silva.

Një thashetheme në internet pohon se Bravo po kërkon të shijojë kastin e sezonit 15 me një fytyrë të njohur, Leah McSweeneyi cili ishte anëtari kryesor i kastit për Sezonet 12-13.

Leah McSweeney

Lea nuk është i gatshëm për një rikthim Bravo, sipas një burimi të afërt me stilistin.

Ka thënë një i brendshëm AllAboutTheTea.com,Lea është bërë me RHONY dhe Bravo dhe ka ecur plotësisht përpara.”

Leah McSweeney

Atë e pohoi lajmëtari Lea nuk është e vetmja RHONY alum që nuk ka interes të ringjallë rolin e saj në shfaqje.

“Asnjë nga RHONY OG, duke përfshirë Lea, kam ndonjë interes për rifillimin e shfaqjes dhe nuk dua të bëj asgjë me të, “tha insajderi me të AllAboutTheTea.com.

Leah McSweeney

Burimi vuri në dukje se themeluesja e “Married to the Mob” është në “një vend të mrekullueshëm” që nga largimi i serialit dhe mbetet e fokusuar në shëndetin e saj emocional dhe fizik.

Lea mendon se Bravo është një helm për gratë dhe gjithashtu i keq për maturinë dhe shëndetin e saj mendor, “shpjegoi insajderi.

Leah McSweeney

e Leas Qëndrimi në dukje ka ndryshuar në një vit e gjysmë që kur lajmet për planin e Bravo-s për të riformuar reality show-n doli në shtyp.

Leah McSweeney

Nëna e njërit iu drejtua RHONY tronditje në prill 2022 ndërsa promovonte librin e saj, “Teoria e Kaosit: Gjetja e kuptimit në çmenduri, një vendim i keq në një kohë”, në një intervistë me E! Lajme.

“Jam në një vend ku nëse më kërkojnë të kthehem, unë do të kthehem”, tha ajo për median në atë kohë. “A ka pasur momente ku unë kam thënë: ‘Nuk dua vërtet të kthehem?’ Sigurisht. Kishte disa herë që e mendoja këtë sepse sezoni i kaluar ishte i vështirë. Por kam pasur shumë kohë për të përpunuar gjithçka.”

Amvise reale të qytetit të Nju Jorkut transmetohet të dielave, në orën 21:00 ET, në Bravo.