EKSKLUZIVE: Kathryn Dennis u arrestua pasi u ul në shtëpinë e kushëririt, u hodh në dysheme!

Klea

EKSKLUZIVE: Kathryn Dennis u arrestua pasi u ul në shtëpinë e kushëririt, u hodh në dysheme!

EKSKLUZIVE: Kathryn Dennis u arrestua pasi u ul në shtëpinë e kushëririt, u hodh në dysheme!

Kathryn Denis u hodh nga një rezidencë në Charleston, Karolina e Jugut nga policia, pasi ajo u akuzua për “squat” brenda shtëpisë së kushëririt të saj, All About The Tea mund të konfirmojë ekskluzivisht.

Kathryn Denis

Policia ndërhyri pas një incidenti të paspecifikuar që përfshinte Sharmi jugor alum luajtur javën e kaluar.

Një burim, i cili e identifikoi veten si banore në Charleston, shpjegoi historinë duke shpjeguar se një shoqe ishte dëshmitare e një “sh*t show” që shpalosej në shtëpinë e një fqinji.

Kathryn Denis

Shoqja e sniçit i dërgoi mesazh fqinjës së saj, e cila supozohet se u përgjigj: “Epo kushërira ime është një psikopat tani dhe ka humbur fëmijët e saj dhe është nën drogë, dhe ajo ishte ulur në shtëpinë time.”

Përdoruesi i TikTok tha se asaj iu tha se “policët fjalë për fjalë po hidhnin rroba në makinën e saj”.

Kathryn Denis

Shoku, i cili konfirmoi se banori i supozuar ishte “Kathryn Denis nga ajo Sharmi jugor tregojnë”, supozohet se kërkoi gjithashtu “emrin e fqinjit” dhe konfirmoi se ishte Denis. Shtypni luaj më poshtë për të parë.

Një informator lokal më vonë konfirmoi për All About The Tea ekskluzivisht këtë Kathryn krijoi një situatë të çrregullt teksa jetonte me kushëririn e saj.

“Ajo [Kathryn] dolën në dysheme dhe vjellën në shtrat, atëherë erdhën policët dhe i hodhën të gjitha Kathryn’s rrobat në makinën e saj.” Burimi zbuloi për All About The Tea.

Kathryn Denis

Siç raportohet ekskluzivisht nga Gjithçka Rreth Çajitpërsëri në janar Charleston County Family Court dha Kathryn’s ish, Thomas Ravenelkujdestaria e përhershme e vetme e dy fëmijëve të ish-çiftit, Kensington Calhoun Ravenel, 9 vjeç dhe Saint Julien Rembert Ravenel, 7 vjeç.

Kathryn Denis

Më herët këtë vit, Kathryn Denis zgjidhi një padi për dëbim dhe hodhi sende në Facebook Marketplace të Charleston ndërsa përgatitej të lëvizte.

Thomas Ravenel

Prodhuesit Bravo ndërprenë lidhjet me Kathryn pasi është lodhur Kathryn’s sjellje joprofesionale gjatë sezonit të xhirimeve. Vendimi erdhi më pas Kathryn akuzoi ish-in e saj, Chleb Ravenell, të sulmit. Një hetim i mëvonshëm nuk ishte në gjendje të vërtetonte pretendimet e saj.

Kathryn Denis

tha burimi lokal AllAboutTheTea.com:

“Prodhuesit u lodhën nga Kathryn dy sezone më parë, dhe ata po e largonin ngadalë pasi ajo u bë një divë totale dhe e detyruar për të punuar me të; por pas akuzave të lëkundura për dhunën në familje, ata më në fund tërhoqën këmbëzën.”

Këshilltari shtoi – “Plus Kathryn’s problemet e shëndetit mendor dhe përdorimi i drogës po ndikonin në aftësinë e saj për t’u paraqitur dhe për të bërë punën e saj në mënyrë efektive. Anëtarët e kastit dhe producentët e saj u lodhën nga shpërfillja e saj totale për kohën e tyre, duke humbur vazhdimisht ngjarje ose duke u shfaqur vonë, mes shpërthimeve të rastësishme të paprovokuara.”

Kathryn Denis

Kathryn Denis ishte një anëtare origjinale e kastit të serialit realitet me bazë në Charleston, i cili debutoi në 2014. Fansat panë romancën e saj me babanë e dy fëmijëve të saj, Thomas Ravenel, del jashtë kontrollit përpara se zhvilluesi të largohej nga shfaqja dhe Kathryn vazhdoi me Chleb Ravenell.