Kathryn Dennis

Klea

EKSKLUZIVE: Kathryn Dennis akuzohet se ka abuzuar me babanë e saj të moshuar, familja kërkon ndërhyrje policore

EKSKLUZIVE: Kathryn Dennis akuzohet se ka abuzuar me babanë e saj të moshuar, familja kërkon ndërhyrje policore

Kathryn Denis është në qendër të akuzave tronditëse për abuzim të të moshuarve nga familja e saj dhe AllAboutTheTea.com ka detaje ekskluzive.

Kathryn Denis

Ndaj të parëve janë shfaqur akuza për abuzim me të moshuarit Sharmi jugor yll, duke përfshirë të atin Luke Denisme anëtarët e familjes që pretendojnë se ajo është duke e shfrytëzuar financiarisht atë dhe duke shkaktuar frikë brenda familjes.

Kathryn Denis

Kathryni cili është përballur me dëbime të shumta dhe është pushuar nga puna Sharmi jugor ka banuar me babanë e saj në plantacionin e rrënuar të Lewisfield në Moncks Corner.

Kathryn Denis

Sipas një familjari, Kathryn po zhvat para nga babai i saj.

“Ajo e kërcënon se do ta lëndojë nëse nuk i jep para. Ai ka të ardhura fikse dhe ajo merr dollarin e tij të fundit për të blerë drogë. Ai ka frikë prej saj dhe dëshiron që ajo të largohet, “tha një burim solid rock për AllAboutTheTea.com.

Kathryn Denis

Situata është përshkallëzuar deri në atë pikë sa Kathryn’s vëllai dhe e dashura e babait të saj po mendojnë të përfshijnë forcat e rendit, pasi janë thellësisht të shqetësuar nga shqetësimi që po i shkakton të moshuarit.

Kathryn’s vëlla [Luke Dennis Jr.] dhe e dashura e babait të saj janë shumë të mërzitur me situatën dhe po mendojnë të përfshijnë policinë,” mund të konfirmojë ekskluzivisht AllAboutTheTea.com.

Kathryn Denis

Sfondi i këtyre zhvillimeve shqetësuese është kalimi i Kathryn’s nënë, Allison Dennisi cili iu nënshtrua kancerit në maj 2022. Allisone cila mashtronte me trimëri rolet e saj si llogaritare dhe kujdestare e shtëpisë Kathryn pavarësisht sëmundjes së saj afatgjatë, la një boshllëk që me sa duket u përkeqësua Kathryn’s sfidat e jetës, të cilat përfshinin shkarkimin nga Sharmi jugor, duke u dëbuar nga disa qira dhe duke humbur kujdestarinë e fëmijëve të saj në fillim të vitit 2023.

“Madje edhe kur Allison ishte gjallë, duke luftuar me shëndetin e saj, ajo ishte e ngarkuar me kujdesin e fëmijëve të Kathryn-it gjatë vizitave të tyre.” Një burim i ndarë me AllAboutTheTea.com. “Kathryn zhdukej për orë të tëra dhe ia linte përgjegjësitë e kujdesit nënës së saj të sëmurë.”

Kathryn Denis

Familja ndodhet në një udhëkryq, pasi shqetësimi i shkaktuar nga Kathryn’s sjellja ka arritur në një pikë kritike dhe ata përballen me vendimin për të kërkuar ndërhyrje ligjore për të mbrojtur të moshuarit, Luke Dennis Sr.

Kathryn Denis

Siç është raportuar ekskluzivisht, Kathryn kohët e fundit u përpoq të qëndronte me kushëririn e saj, por u dëbua nga shtëpia e saj. Kathryn u hodh nga një rezidencë në Charleston, Karolina e Jugut nga policia, pasi ajo u akuzua se ishte “ulur” brenda shtëpisë së kushëririt të saj.

Thomas Ravenel

Një informator lokal më vonë konfirmoi për All About The Tea ekskluzivisht këtë Kathryn krijoi një situatë të çrregullt teksa qëndronte përkohësisht me kushëririn e saj.

“Ajo [Kathryn] dolën në dysheme dhe vjellën në shtrat, atëherë erdhën policët dhe i hodhën të gjitha Kathryn’s rrobat në makinën e saj.” Burimi zbuloi për All About The Tea.

Kathryn Denis

Në janar, Gjykata Familjare e Qarkut Charleston dha vendimin Kathryn’s ish, Thomas Ravenelkujdestaria e përhershme e vetme e dy fëmijëve të ish-çiftit, Kensington Calhoun Ravenel, 9, dhe Saint Julien Rembert Ravenel, 7, siç raportohet ekskluzivisht nga Gjithçka Rreth Çajit.

Sharmi jugor transmetohet të enjten, në orën 21:00 ET, në Bravo.