EKSKLUZIVE: Intervista e fituesit të dhisë, Paola Mayfield

Klea

EKSKLUZIVE: Intervista e fituesit të dhisë, Paola Mayfield

Sezoni debutues i CIDI mund t’i ketë ardhur fundi, por fitues Paola Mayfield është gati të vazhdojë të flasë pasi të ketë marrë në xhep çmimin e madh prej 200,000 dollarësh. Ne u takuam me Paolën për të marrë mendimet e saj për t’u bërë “konkurrentja më e madhe e reality show-t” e parë ndonjëherë, si dhe grindjen e saj me Da’Vonne Rogers dhe me të cilin ajo shpreson të mbajë kontakt tani gjithçka është thënë dhe bërë. .

Paola ndihet “e mahnitshme” pasi fitoi GOAT, reflekton për grindjet e Da’Vonne-it, si dhe miqësitë e shokëve të kastës

“Ndjehem sikur jam një OG, unë jam përfaqësuesi i mrekullueshëm i asaj që do të thotë DHI,” na tha Paola. “Jam shumë i emocionuar.”

Duke reflektuar mbi përvojën e saj, ajo është e lumtur që arriti të luftojë nga pragu dhe të shkojë deri në fund. “Fakti kur ndjeva se do të më dërgonin në shtëpi, mora këtë energji në trupin tim për të fituar për herë të parë, imunitetin e GOAT-it, dhe u ndjeva se ky ishte momenti im më i madh,” shpjegoi Paola. Kjo, dhe fitorja sigurisht.

Po për miqtë e saj të sapogjetur? “Unë e dua Teck-un [Holmes]Kristen [Doute]CJ [Franco]dhe Xhoi [Sasso]. Shpresoj të mos më mungojë askush. Ata janë njerëzit që kishin … një atmosferë vërtet të mirë. Me të tjerët, unë mendoj se ata e shohin atë thjesht si … pjesë e shfaqjes. Me Jill [Zarin], edhe unë shkoj shumë mirë me të. E dua, edhe pse donte të më tradhtonte!”

Dikush që nuk do të marrë një telefonatë nga Paola, megjithatë, është Da’Vonne. “Nuk më duket sikur ishim miq në emision; Ndjej se kemi punuar së bashku, por nuk kam ndjerë kurrë një lidhje me të. Jo për shkakun tim, sepse shkoja mirë me të gjithë në shtëpi. Por ndihem sikur ajo thjesht donte të fitonte konkursin dhe jo të bënte miq.”

“Ajo priste që unë ta çoja deri në fund”, shtoi Paola.

Fituesja e GOAT Paola diskuton të ardhmen e shfaqjes dhe ambiciet e saj brenda realitetit televiziv

Fituesja e GOAT Paola Mayfield

E pyetur se kë do të dëshironte të shfaqte në një sezon të ardhshëm të The GOAT, Paola na tha se dëshiron që burri i saj, Russ Mayfield, të konkurrojë. “Ai është i martuar me GOAT, kështu që do të kishte shumë presion për të vazhduar me këtë. Ndoshta ai mund ta sjellë edhe GOAT-in në shtëpi, por nëse jo, e di që ka kaq shumë personazhe të mrekullueshëm që do të bënin shumë mirë në këtë shfaqje.” Franshiza 90 Day Fiancé, pjesë e së cilës janë edhe Paola dhe Russ, sigurisht që ka disa personalitete interesante për të ofruar.

Megjithatë, tani, Paola ka synuar një tjetër seri konkursi. “Do të doja të isha pjesë e Dancing with the Stars,” pranon ajo. “Është diçka që e kam parë. Ndjej se mund të kërcej.”

Ajo vazhdoi: “Ndihem sikur në këtë pikë, duke bërë The GOAT dhe duke qenë në gjendje t’i bëj këto gara, dhe duke qenë në gjendje të kapërcej frikën time për të qenë latine – duke mos qenë në gjendje të bëj ndoshta shumë gjëra të vogla dhe gjëra të tjera që duhet të bëjnë. me gjëra të tilla si Historia Amerikane – ndihem sikur, nëse është fizike, mund ta bëj patjetër. Nuk jam i sigurt për Survivor ose Lakuriq dhe Frikë! Por patjetër, do të doja të provoja diçka të re.”

Pastaj, ndoshta një ide e shkëlqyer. “Ose, më thirrni përsëri te dhia për të mbrojtur titullin tim!” Tani kjo do të bënte tituj.

Mund të transmetoni The GOAT në Freevee të Amazon, shërbimi falas i transmetimit i disponueshëm për anëtarët e Amazon Prime përmes Prime Video.