Ekipi Ashley Darby dhe Candiace Dillard Bassett do të ngacmojnë Ribashkimin e Sezonit 8 të RHOP

Klea

Ekipi Ashley Darby dhe Candiace Dillard Bassett do të ngacmojnë Ribashkimin e Sezonit 8 të RHOP

Sezoni 8 i Amvisat e vërteta të Potomac nuk ka qenë një nga më të mirat. Disa fansa madje po pyesin nëse seriali ka nevojë për një rinovim të plotë, si The Real Housewives of New York City. Dukej sikur ky sezon premtoi shumë në departamentin e dramës. Por Ashley Darby dhe Candiace Dillard Bassett mendoni se ribashkimi i ardhshëm i RHOP-it do të sjellë sukses.

Këtë sezon, Robyn Dixon u përball me më shumë thashetheme mashtrimi për bashkëshortin e saj, Juan Dixon. Ashley po divorcohej nga Michael Darby. Dhe Mia Thornton dhe burri i saj, Gordon Thornton, u përballën me çështjet e tyre martesore dhe financiare. Ata përfundimisht u ndanë. A nuk është dashuria madhështore?

Ashley gjithashtu luajti një rol në gjakun e keq midis Dr. Wendy Osefo dhe të sapolindurit Nneka Ihim. Dhe miqtë e vjetër Candiace dhe Robyn gjithashtu u përballën me trazira në marrëdhëniet e tyre.

A do të sjellë pak qartësi ribashkimi RHOP i Sezonit 8 për Ashley dhe Candiace?

Sipas The Daily Dish, Ashley zbuloi se do të ketë më shumë qartësi për çështjet mes Wendy dhe Nneka. “Do të shihni në ribashkim se situata ka shumë më tepër,” tha Ashley gjatë një paraqitje në Watch What Happens Live. “Ka më shumë gjëra që ndodhën, kështu që, ndërsa bëra një gabim, nuk do të marr përgjegjësinë e plotë se ku është marrëdhënia. Dhe e kam provuar shumë herë. Unë kam, dhe do të vazhdoj të përpiqem,” shtoi ajo.

Ndërkohë, Candiace foli për “shpresën” e saj se ribashkimi do t’i bashkojë atë dhe Robyn. “Unë gjithmonë them se ka shpresë, edhe nëse nuk e shoh shpresën në horizont, ka gjithmonë shpresë,” tha Candiace për Entertainment Tonight. “Pra, unë shpresoj se – ribashkimi do të ngjitet shumë shpejt, që ne të mund të arrijmë në ribashkim, të ngjitemi në divan me fustanet tona super të ngushta, pa frymë dhe ta kuptojmë atë.” Amen! Vishni fustanet e pakëndshme!

Ajo pranoi se nuk është e sigurt se si mund ta përmirësojnë miqësinë e tyre. “Nuk e di se si duket, por duhet ta kuptojmë. Divani është vendi i hash-out dhe unë jam gati ta heq”, shtoi këngëtarja.

Real Housewives of Potomac vazhdon të dielave në 8/7c në Bravo.