Jennifer Tilly

Klea

E reja e “RHOBH” Jennifer Tilly zbulon se filmimi është “i çmendur” dhe “më i frikshëm se Chucky”

E reja e “RHOBH” Jennifer Tilly zbulon se filmimi është “i çmendur” dhe “më i frikshëm se Chucky”

Jennifer Tillyaktorja e njohur për betejat e saj me kukullën famëkeqe Chucky në “Loja e femijes“Franshiza, tani po kalon një lloj drame tjetër në The Amvise të vërteta të Beverly Hills.

Jennifer Tilly

Tillye cila iu bashkua emisionit në cilësinë “Mike”, ndau përvojat e saj në “Ndodhi në Hollywood” Podcast të martën, 2 korrik, duke zbuluar se reality show paraqet sfidat e veta unike.

“Është çmenduri. Është më e frikshme se Chucky. Unë do t’ju them këtë, ” Jennifer65, rrëfeu gjatë podcast-it, i cili gjithashtu luan në “Chucky” seri në Syfy dhe USA Network.

Jennifer Tilly

Ndryshe nga një shtëpiake e plotë, Tilly gëzon një rol më pak të përfshirë.

“Unë nuk jam shtëpiake. Megjithatë, unë jam një mik, gjë që është shumë më e lehtë,” shpjegoi ajo. “Thjesht zhytesh e dil. Ju përpiqeni të shmangni, si p.sh., prerjet fluturuese. Dhe e dini, nëse hidhen pije, kam reflekse të mira.”

Jennifer Tilly

Episodi gjithashtu shfaqi një ribashkim me Gina Gershon, bashkë-ylli i saj nga thrilleri i vitit 1996 “Bound”, ndërsa ata kujtuan projektin e tyre filmik. Megjithatë, biseda shpejt u kthye në e Xheniferit përpjekja e fundit televizive.

Gina zbuloi furçën e saj me mundësinë e bashkimit me “Amvise të vërtetaekskluzivitet, por përfundimisht vendosi kundër saj për shkak të frikës për natyrën intensive të shfaqjes. “Ata m’u afruan,” Gershon tha. “Isha shumë i frikësuar.”

Jennifer Tilly

Tillynga ana tjetër, inkurajuar Ginaduke sugjeruar se ajo do të shkëlqejë në emision: “Lopë e shenjtë. Xhindo të ishe i mrekullueshëm.”

Gershon reciproke me mbështetje për Jennifer rolin e ri, duke thënë me besim, “E dini çfarë? Ju do të jeni gjeni në këtë. Ju do të merrni përsipër të gjithë atë grup, Xhen. Unë nuk kam asnjë dyshim. Madje do ta shikoja me ty në të!”

Jennifer Tilly

RHOBH tifozët mund të njohin Jennifer nga paraqitjet e saj të mëparshme të ftuara përkrah shoqes së saj Sutton Stracke.

Ndërsa seriali përgatitet për sezonin e tij të 14-të, aktualisht në prodhim, Tilly pritet të ketë një prani më të theksuar.

Jennifer Tilly

Ajo do t’i bashkohet një kasti dinamik që përfshin rikthimin e Shtëpisë Kyle Richards, Erika Girardi, Dorit Kemsley, dhe Garcelle Beauvais, si dhe i ardhur Bozoma “Boz” Shën Gjon. Kathy Hilton, motra të Kyle dhe ish Amvise Kim Richards, do të kthehet gjithashtu si mik.

Sezoni i ri pason ndryshime të rëndësishme të aktorëve, me Kristal Kung Minkoff dhe Annemarie Wiley duke u larguar nga seriali pas tre dhe një sezoni, respektivisht.

Annemarie Wiley

Me xhirimet ende duke u zhvilluar, të brendshëm lënë të kuptohet për një sezon emocionues përpara RHOBHduke premtuar zhvillime më intriguese dhe ndoshta disa surpriza si Tilly sjell dhuntinë e saj unike në dramën e Beverly Hills.