Paris Hilton

Klea

E porsalindura e Paris Hilton trollohet në mediat sociale … ​​Mbi kokën në formë ‘kungull’, ajo duartroket përsëri!!

E porsalindura e Paris Hilton trollohet në mediat sociale … ​​Mbi kokën në formë ‘kungull’, ajo duartroket përsëri!!

Paris Hilton po rikthehet pas komenteve negative për pamjen e djalit të saj.

Parisi shkoi në TikTok të premten për të mbyllur komentet negative pasi 42-vjeçarja postoi një foto me djalin e saj, 9-muajsh, Phoenix Barron, për të shënuar vizitën e tij të parë në New York City.

Paris Hilton

Një përdorues i TikTok postoi një video pasi mblodhi një sërë komentesh të pahijshme për kokën në formë ‘kungull’ të të voglit, gjë që shkaktoi një përgjigje nga mamaja krenare.

Parisi adresoi pyetje në lidhje me kokën e djalit të saj, duke komentuar postimin e saj – “🥺😢Ka disa njerëz të sëmurë në këtë botë.☹️Engjëlli im është krejtësisht i shëndetshëm. Dhe po, sigurisht që ai ka qenë te një mjek, ai thjesht ka një tru të madh.”

Paris Hilton

Ajo shkroi fotot e lezetshme të nënës/djalit, “Fëmija ime engjëll i çmuar Phoenix është hera e parë në NYC. ✨👱🏼‍♀️👶🏼🗽✨.”

Parisi dhe burri i saj, Carter Reum, 42 vjeç, mirëpritën në heshtje fëmijën e tyre të parë së bashku, nëpërmjet një surrogate, më 16 janar 2023. Çifti, i cili u martua në fund të vitit 2021, nuk njoftoi lindjen e djalit të tyre për një javë. Parisi e shpërndau lajmin e lumtur tetë ditë pas lindjes, duke shpërndarë një foto nga afër të dorës së saj duke mbajtur gishtat e të porsalindurit, duke shkruar: “Ti je tashmë i dashur përtej fjalëve 💙.”

Paris Hilton

Parisi i tha People në atë kohë se ajo dhe Carter nuk ishin të vetmit që kujdeseshin për djalin e tyre, duke shpjeguar se prindërit e saj, “Shtëpiake të vërteta të Beverly Hills” shap, Kathy Hilton dhe bashkëshorti, Rick Hilton, ishin gjithmonë gati për të hyrë.

“[My parents] janë thjesht të fiksuar pas tij,” Parisi tha. “Gjithmonë telefonoj mamin dhe motrën time [Nicky Hilton] për këshilla dhe jam vërtet me fat që jam kaq i afërt me familjen time, kështu që kam një grup kaq të madh mbështetës.”

Paris Hilton

Parisi shpërtheu mbi amësinë gjatë një interviste me Us Weekly, në fillim të këtij viti.

Ajo i tha gazetës në gusht: “Mezi pres derisa ai të mund të ecë dhe të flasë. Mezi pres për të gjitha festat – dhe lepurushin e Pashkëve dhe zanën e dhëmbëve dhe babagjyshin dhe të jem në gjendje të jetoj përsëri fëmijërinë time. Unë jam një fëmijë i tillë në zemër dhe jam shumë i emocionuar për të gjitha ato momente dhe duke parë botën me sytë e tij.”

Paris Hilton

Ajo tregoi se Phoenix tashmë po ndiqte klasat e muzikës për fëmijë dhe i pëlqen veçanërisht bateritë.

“Pikjet e tij të fundit janë thjesht të adhurueshme! Dhe ai sapo filloi të hante ushqime të ngurta dhe i pëlqen pjeshkët pure,” shtoi ajo. “Zemra ime është kaq e mbushur dhe jeta ime ndihet kaq e plotë. Çdo moment me fëmijën tim është si magji e pastër!”

“Kur shikoj në sytë e tij, zemra më shkrihet. Ai është kaq i ëmbël dhe i pafajshëm dhe më ndriçon jetën në shumë mënyra,” shtoi ajo. “Ai është thjesht engjëlli im i vogël. Kjo ka qenë koha më e mirë.”

Paris Hilton

Ajo gjithashtu tha për median se ende “mezi pret” t’i japë Phoenix një motër fëmijë.

Parisi zbuloi gjatë një episodi të qershorit të podcast-it të saj, “I Am Paris”, se ajo dhe i shoqi shpresonin të shtonin një vajzë në familjen e tyre në të ardhmen.